Jump to content

Grill 24.09.11

Macix
 Share

Recommended Posts

Rzucam taką luźna propozycje jak byli by chętni na zrobienie grilla u mnie na działce nie daleko ul.Wycieczkowej w ciągu dnia można było by polatać a potem uderzyć na działkę miejcie na motory jest na terenie wiec bezpiecznie jak ktoś by chwal jakieś piwko wypić itp to nocleg też się znajdzie jak ktoś jest zainteresowany to pisać :smile:

Wow, super sprawa. Jestem zainteresowany, ale najprawdopodobniej bez noclegu, aby w niedzielę być gotowym na Bełchatów Dołączona grafika Grill też mamy forumowy więc w razie czego jakoś go upchniemy z Emilem w plecak :smile:

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

Ja tez jestem za :smile: tylko jakbyscie mogli dac znac no kom bo ja juz dostepu nie mam do neta w weekend...Marta a Ty bedziesz napewno?? :cheers:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:

Spotkanie jutro o 19 na ul Wycieczkowej parking każdy sadze zna to miejsce :smile: stamtąd albo odrazu do mnie na dizałke albo można jeszcze polatać po mieście i potem lecieć na grill :smile:

No luzik moze nie kazdy zna ten parking ale postaram sie jakos dotrzec ewentualnie ;)

Spotkanie jutro o 19 na ul Wycieczkowej parking każdy sadze zna to miejsce :smile: stamtąd albo odrazu do mnie na dizałke albo można jeszcze polatać po mieście i potem lecieć na grill :smile:

Jestem za :smile:

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

mi to obojetnie..podarzam za stadem :biggrin::cheers:

Miejsce znajdzie się dla każdego jeśli ktoś się nie wyrobi na 19 na pewno wszyscy będziemy tam chwile żeby wszystko uzgodnić :smile: dla spóźnialskich podaje kontakt do mnie 600210795 jak coś dzwońcie :smile:

Ja będę na 200:) moze nieco spozniona. Niestety nie wiem gdzie ten parking ale wywęszę po spalinach ;)

zwątpisz - nie ma Cię

kaloryfer to się robi od picia piwa i od grilla.... na brzuchu wtedy kaloryfer jest - dlatego Maciek tego grilla proponuje :biggrin: <zapomniałem, że to nie temat ze skojarzeniami :smile:>

Może podjadę się przywitać, jak się wyrobię. :biggrin:

Suchy, weź kilka ulotek, to zabiorę do pracy. :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka