Skocz do zawartości

Obstawa Ślubu - Tomaszów Mazowiecki - 11.05 .2013


agoonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie , prośba do ludzi z okolic Tomaszowa Mazowieckiego, kumpel ( motocyklista ) się żeni i zależy mu bardzo na obstawie z moto, my z Wrocka lecimy w kilka moto , ale przydało by się więcej sprzętów . Kumpel jest z Wrocławia,my również i dlatego ciężko jest nam coś zorganizować, bo do Tomaszowa mamy kawałek...jest może ktoś jest z okolic Tomaszowa i pomógł by nam w tym temacie ? Wesele jest 11 maja

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzeba trochę więcej informacji, chociażby miejsce i czas.... 

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie , prośba do ludzi z okolic Tomaszowa Mazowieckiego, kumpel ( motocyklista ) się żeni i zależy mu bardzo na obstawie z moto, my z Wrocka lecimy w kilka moto , ale przydało by się więcej sprzętów . Kumpel jest z Wrocławia,my również i dlatego ciężko jest nam coś zorganizować, bo do Tomaszowa mamy kawałek...jest  może ktoś jest z okolic Tomaszowa i pomógł by nam w tym temacie ?  Wesele jest 11 maja

PODAJ WIĘCEJ INFO

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, start godz. 17 , kościół Najświętszego Serca Jezusowego (  UL. KS. J. POPIEŁUSZKI 2  TOMASZÓW MAZOWIECKI ) , wesele sala Posejdon Łódzka 67 Zaborów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy ziomeczka ani Ciebie, a nie jesteśmy firmą świadczącą usługi, rozrywki. To moje zdanie.

 

 

Dokładnie. Obstawę motocyklową na ślubie może mieć motocyklista a nie byle kto. To już trochę przegięcie żeby motocyklistów traktować jak atrakcję, którą można wynająć albo ładnie się uśmiechnąć a później się tym afiszować/szpanować itp. Przynajmniej takie jest moje zdanie i wydaje mi się że wielu kolegów/koleżanek też..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest napisane że ślub bierze motocyklista  :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zrozumiałem że kolega to motocyklista , tylko że z Wrocławia :blink:  A może chłopaka da sie uratować parę min. przed 17 :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby sie udalo... Wyratowac.!!!

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, Yumi,

Ja znow nie wiem skad te Wasze komentarze, ze nie, ze to i tamto, ze motocyklisci to nie atrakcja etc. - po h*j to piszecie tutaj? jak sie nie podoba pomysl pomyslodawcy/zalozyciela watku, to przeczytac, i wyjsc z postu, i po prostu nie pojechac na obstawe, a nie chrzanic ;)

 

czytac posty ze zrozumieniem. kolega pyta kto moze pomoc, a nie co sadzicie o udziale.

wiec wyluzujcie i chill out ;)

 

do tematu.

jak czas pozwoli, bo faktycznie bajzel tego dnia na starcie, chetnie sie przespaceruje do Tomaszowa.

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, ślub bierze zapalony motocyklista i jego marzeniem była obstawa wesela, niestety nie znamy nikogo z Tomaszowa dlatego piszę na tym forum, dziwi mnie reakcja niektórych, może postawili byście się na naszym miejscu ? Jak według was mamy załatwić ten temat ? Panna młoda pochodzi z Tomaszowa i niestety tam bedzie wesele, gdyby to było we Wrocławiu, to uwierzcie mi, ale obstawa była by naprawde konkretna  i nie musieli byśmy szukac ludzi po forach , bo jesteśmy motocyklistami i mamy naprawde konkretną ekipę .

Wieć prośba do prawdziwych motocyklistów, pomóżcie spełnic marzenie  ;)

 

p.s. Pan Młody to założyciel wrocławskiego forum motomaniacy.org  , to na wypadek gdyby ktos chciał sprawdzić sobie, czy rzeczywiście jest motocyklistą ;)

Edytowane przez agoonzo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław? Team leszcze?,zobaczymy co na to pogoda i moto,No to teraz będzie trzeba się wykazać frekwencją-bo jak nie to Łódzkie słabo wypadnie i najadą na nas z dolnego-a z resztą jak najadą to zaprosimy na Maca :laugh2:

Edytowane przez SOBOL (wyświetl historię edycji)
http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław? Team leszcze?,zobaczymy co na to pogoda i moto,No to teraz będzie trzeba się wykazać frekwencją-bo jak nie to Łódzkie słabo wypadnie i najadą na nas z dolnego-a z resztą jak najadą to zaprosimy na Maca :laugh2:

No niestety nie team leszcze, ale w ekipie mamy kumpla z team leszcze :smile: widzę, że leszcze są znane na całą polskę :smile: w każdym bądź razie postaramy sie odwdzięczyć w jakiś sposób ,a najazd jak coś to tylko towarzysko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,nie wiem jak Łódzkie wykaże się frekwencją,ale ja postaram się parę maszyn "skrzyknąć" o ile pogoda pozwoli bo na oststnią obstawę nie poleciałem ponieważ zaczeło padać.

 

widzę, że leszcze są znane na całą polskę
  Kto w temacie to wie(niestety osobiscie nie miałem okazji)
http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam,że wypadałoby pomóc..jasne że na siłe nikogo nie zmusimy a nawet nie zamierzamy..ja akurat nie mam specjalnych planów na 11 maja więc deklaruję Śwoją obecność.

mam propozycję abyście pisali kto jedzie a w piątek wieczorem ustalimy szczegóły wyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Więc tak, start godz. 17

 

Myślę że Łódź w  ustalonym miejscu o 16 będzie spoko,miejsce po drodze to raczej albo Statoil albo dell koło ronda(bo po drodze)Prosiłbym nie pisać kto będzie z uwagi na śmietnik w temacie(chyba że lista).Ja powiem że będę-jak silnik wytrzyma i nie będzie padać

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, Yumi,

Ja znow nie wiem skad te Wasze komentarze, ze nie, ze to i tamto, ze motocyklisci to nie atrakcja etc. - po h*j to piszecie tutaj?

Piszemy do jesteśmy na forum? równie dobrze Ty mogłeś to olać w wyraziłeś swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy do jesteśmy na forum? równie dobrze Ty mogłeś to olać w wyraziłeś swoje zdanie.

 

tylko po to by uzmysłowić na przyszłość co by się trzymać wątku, a w wypadku wyrażania zdania na dany temat - np. założyć nowy wątek i w nim dyskutować.

 

ps. no offence.

 

To może tak,KTO CHCE TO POLECI :riding:

nie inaczej ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, Yumi,

Ja znow nie wiem skad te Wasze komentarze, ze nie, ze to i tamto, ze motocyklisci to nie atrakcja etc. - po h*j to piszecie tutaj? jak sie nie podoba pomysl pomyslodawcy/zalozyciela watku, to przeczytac, i wyjsc z postu, i po prostu nie pojechac na obstawe, a nie chrzanic ;)

 

czytac posty ze zrozumieniem. kolega pyta kto moze pomoc, a nie co sadzicie o udziale.

wiec wyluzujcie i chill out ;)

 

do tematu.

jak czas pozwoli, bo faktycznie bajzel tego dnia na starcie, chetnie sie przespaceruje do Tomaszowa.

 

Lubię to  :biggrin:

Po cóż po Mcdonaldach latać i kasę wydawać, jak można się jeszcze z takiej imprezy na coś bardzo przyzwoitego do jedzenia załapać. A jak jeszcze przyjdzie komuś do głowy blokadę zrobić, to przy odrobinie szczęścia z flaszką do domu wróci ....

3in1 - pojeździł, pojadł i popił - może tylko nie por..... ale to już inna bajka ;P

Edytowane przez tlfabianka (wyświetl historię edycji)

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum, to forum, z zalozenia offtop jest tu na miejscu. Jak ekipa z Wro ( w co nie watpie, bo znam kilku) jest mocna to http://maps.google.pl/maps?saddr=wroc%C5%82aw&daddr=Tomasz%C3%B3w+Mazowiecki&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.320314,18.511963&spn=1.795454,5.410767&sll=51.265352,19.02832&sspn=1.797604,5.410767&geocode=FS3YCwMdyvwDASm_irXUwukPRzH14AXCrlYJtw%3BFbpNEgMdx04xASnnQm5ozpoZRzFUAJYOs65UNg&oq=tomasz%C3%B3&mra=ls&t=m&z=8  to zaden wiekszy problem, a raczej krotka sobotnia pojezdzawka :cheers: . A moze chlopaka sie jeszcze uratuje:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...