Skocz do zawartości

Obstawa Ślubu 08.06.2013


MarcinAlfred

Rekomendowane odpowiedzi

MOTOCYKLISTA mój Brat Robert w sobotę O godz.17 pod kościołem Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Konstantynowie Łódzkim (na rogu ulicy Zgierskiej i Łódzkiej)

Wszystkich chętnych zapraszam po mszy na godzinę 18
Proszę o wysoką frekwencje dla obecnych poczęstunek na udanego grilla.
Pozdrawiam

Edytowane przez MarcinAlfred (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

MOTOCYKLISTA mój Brat Robert

 

Kto zna?

 

sobotę O godz.17 pod kościołem Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Konstantynowie Łódzkim (na rogu ulicy Zgierskiej i Łódzkiej)

 

Strasznie późno piszesz,coś oststnio pogoda z nami w kulki leci

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu do 8 czerwca, to jeszcze "szmat' czasu... nie ma chyba jeszcze serwisu, który zrobiłby symulacje pogody na miesiąc do przodu - albo nie znam i nie chcę znać, bo już prognoza na 7 dni to wróżenie z fusów).

 

Ja, przy dobrej aurze potwierdzam swoją obecność.


 

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko pogoda dopiszę to jestem. Często bywam w Konstantynowie... więc nie powinno być problemów, oby tylko pogoda.....

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z przyjemnością zadeklaruję absencję. Może się jeszcze spotkamy na żywo, zakumplujemy i Cię za to przeproszę, ale póki co moje stanowisko jest takie, że jak ktoś w pierwszym poście troluje o obstawkę i to jeszcze dla brata podobno motocyklisty, to wolę w domu oglądać familiadę, niż robić z Siebie clowna na występy za kiełbasę -_- Zaczęły się weselne żebry :/

 

@Sobol, ja nie znam :biggrin:

 

(Nawet troll do powitalni nie zajrzał, tylko od razu w żebry startuje -_-)

Edytowane przez Koper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani cześć ani dzień dobry, nic...Koper jak zawsze popieram. Polać mu :cheers:

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiałem napisać że będę bo mam rodzinke w konstantynowie i bym odwiedził przy okazji ale dojrzałem że to pierwszy post wiec kolego zapraszamy do powitalni jak dobre obyczaje chyba na wszystkich forach motocyklowych nakazują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym brat jezdzi????

K1200R sport

 

Chiałem napisać że będę bo mam rodzinke w konstantynowie i bym odwiedził przy okazji ale dojrzałem że to pierwszy post wiec kolego zapraszamy do powitalni jak dobre obyczaje chyba na wszystkich forach motocyklowych nakazują

Przepraszam ale jestem młodym motocyklistą i nie znam zasad forum postaram się wejść na powitalnie 

 

A ja z przyjemnością zadeklaruję absencję. Może się jeszcze spotkamy na żywo, zakumplujemy i Cię za to przeproszę, ale póki co moje stanowisko jest takie, że jak ktoś w pierwszym poście troluje o obstawkę i to jeszcze dla brata podobno motocyklisty, to wolę w domu oglądać familiadę, niż robić z Siebie clowna na występy za kiełbasę -_- Zaczęły się weselne żebry :/

 

@Sobol, ja nie znam :biggrin:

 

(Nawet troll do powitalni nie zajrzał, tylko od razu w żebry startuje -_-)

 

Zapomniałem się przywitać gdyż jest to mój pierwszy w życiu post na forum za co przepraszam

nie są to żebry tak jak kolega pisze chciałem po prostu zrobić  bratu niespodziankę - zresztą on sam też się udziela na obstawach

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się do kanzasu mamy 4min więc wpadniemy niech się brat cieszy od nas będzie może 10 motorków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba przez brata Trafiłeś na FŁM :shock3: To już brat sam nie mógł :blink:

Pisał przecież, że chciał zrobić bratu niespodziankę...

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z przyjemnością zadeklaruję absencję. Może się jeszcze spotkamy na żywo, zakumplujemy i Cię za to przeproszę, ale póki co moje stanowisko jest takie, że jak ktoś w pierwszym poście troluje o obstawkę i to jeszcze dla brata podobno motocyklisty, to wolę w domu oglądać familiadę, niż robić z Siebie clowna na występy za kiełbasę -_- Zaczęły się weselne żebry :/

 

@Sobol, ja nie znam :biggrin:

 

(Nawet troll do powitalni nie zajrzał, tylko od razu w żebry startuje -_-)

 

 No i Koperek zaczyna gadać jak Człowiek :biggrin: No a podobno to ja jestem ten zły co się czepia za takie wpisy :P No ale popieram zdanie Kopera, Motocykliści to nie są zabawki na zawołanie, na obstawę ślubu trzeba zasłużyć, a nie tylko napisać na forum i już każdy leci !!! Jak ktoś chce sobie na zawołanie Motocykl wynająć, to w radio taxi bodaj że mają taką możliwość, to wynajmij sobie ze 20 i po problemie :P

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No i Koperek zaczyna gadać jak Człowiek :biggrin: No a podobno to ja jestem ten zły co się czepia za takie wpisy :P No ale popieram zdanie Kopera, Motocykliści to nie są zabawki na zawołanie, na obstawę ślubu trzeba zasłużyć, a nie tylko napisać na forum i już każdy leci !!! Jak ktoś chce sobie na zawołanie Motocykl wynająć, to w radio taxi bodaj że mają taką możliwość, to wynajmij sobie ze 20 i po problemie :P

W razie potrzeby służę pomocą przy obstawie w okolicach łodzi a mój brat czyli przyszły pan młody nie raz jeździł na ślubach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...