Skocz do zawartości

Konto Mbank


Zidus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam możliwość zakładania kont w mBanku. Typ konta to eKonto, jest ono za darmo, można poczytać sobie o nim w necie lub napisać mi privka. Jeśli ktoś potrzebuje takowe założyć proszę o kontakt :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he , kiedyś ( z rok temu może dalej ) był "konkurs " że za każdego "poleconego" klienta dostajesz punkt , ileś tam punktów dawało jakąś nagrodę :smile: Generalnie było to wg mnie jedno wielkie naciąganie . Czyżby powtórka z rozrywki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, obecnie szukam pracy, aktualnie podpisałem umowę o dzieło na otworzenie kilku kont w celu mojej dalszej 'kariery' tak więc im więcej uda mi się otworzyc tym lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam rachunek w PKO BP i nie narzekam, wszystko darmo.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rachunek w PKO BP i nie narzekam, wszystko darmo.

za darmo... to oni zarabiają dla siebie Twoimi pieniędzmi :biggrin:

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość theSroka

Widocznie kolega nie wie za co placi, a placi i to nie malo.

 

24zl / rok za korzystanie z karty.

Prowizje przy wyplacie gotowki z obcych bankomatow.

6,90 zl / mies za prowadzenie konta.

0,50 zl przelew zewnetrzny.

 

Rzeczywsicie darmoszka :smile:

Edytowane przez theSroka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm a w jakim banku najlepiej założyć konto żeby koszty były nie duże w niektórych dorzucają tablety telefony itd nie kumam tego może ktoś coś podpowie?????????????generalnie będą tam wypłaty przelewane z pracy tylko i spożywane przez młodego człowieka sumy niewielkie i karta za którą trzeba płacić zapewne ja zupełnie się nie znam :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ekonta to moge powiedzec kont jest darmowe natomiast karta jest platna jezeli platnosc w ciagu miesiaca jest ponizej 100zl to pacimy 2zl za karte jezeli powyzej 100 to mamy darmowa karte przelewy bezplatne jako nowy klien jest promocje wyplata bez prowizj na 12 miesiecy potem 5 zl na miesiac ale wtedy nie jest pobierana prowizja za karte

Edytowane przez bulwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co do ekonta to moge powiedzec kont jest darmowe natomiast karta jest platna jezeli platnosc w ciagu miesiaca jest ponizej 100zl to pacimy 2zl za karte

 

O ile się nie mylę opłata za kartę wzrasta do 4 zł :P Bodajże od 1 czerwca... I tak jak napisałeś, jeśli wykonamy transakcje kartą na sumę łączną 100 zł lub więcej to opłata nie jest pobierana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...