Skocz do zawartości

Chińskie Tarcze Hamulcowe


Majka11

Rekomendowane odpowiedzi

To jak będziesz kiedy w Łodzi np pod centralem to zobaczę te twoje chińczyki, porównam do Zippowskich.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledze od sv-ki podrzucilem  do regeneracji tarcze Ciekawe czyśmigał już zapytajcie

Chyba moje zdanie nie ma znaczenia, ale jeśli mam być szczery to mając organoleptyczne doświadczenie w tym temacie, chyba zdecydowałbym się na to co zrobiłem niż na chińskie tarcze.. Tym bardziej, że używasz motocykla na torze, gdzie szukanie oszczędności równa się chyba z gorszymi wynikami, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paru znajomych oddawało do przenitowania i zwykle kończyło się po ostrym przyhamowaniu nawrotem choroby

przeczytałem masę relacji na temat tych tarcz i wszyscy co je mają chwalą a Ci co nigdy nawet na nich nie jeździli najgłośniej płaczą że lipa ,

wbrew pozorom świat się tak poprzewracał że często rzemiosło ryżojadów nie różni sie niczym od "markowego " dam na ten przykład ( bo jak wbijam sobie właśnie ze na maturze którą jutro pisze trzeba wszystko poprzeć przykładami  :biggrin:)  klamki hamulcowe chinskie z  jebaja które nie róznią się niczym od tych z Womet Tech oczywiście oprócz logo kosztują 3 razy tyle

a śmigam sobie tylko amatorsko  dla relaksu i zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki to wiadomo że grawerkę będą miały taką za jaką importer zapłaci :smile:

Co do tarcz to tak jak pisałem...Ze względu na to co widziałem to bym nie założył ale z drugiej str zaaaaa oceanem sporo motocykli na tym jeździ z tym, że styl jazdy tam też inny a tarcze zmieniane głównie ze względu na ich wzornictwo.

Jeżeli mowa o chińskiej jakości to też różnie bywa. 80% jakości w tym przypadku zależy od materiałów jakie zostaną użyte przez dana fabrykę, wiec nie można powiedzieć ze każdy chiński produkt to bubel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chińskie tarcze są z tej samej stali niskowęglowej ( Su coś tam) co choć by Hiszpańskie NG

tyle że ani NG ani chinczyki nie podają zawartości węgla

temat zawieszam na 3 dni :biggrin: do czwartku mam o czym myśleć ;)

Edytowane przez Majka11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...