Skocz do zawartości

Chińskie Tarcze Hamulcowe


Majka11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ludziska otóż mam taki dylmet ( luz na nitach prawej tarczy )

i tu moje pytanie hamuje ktoś na chinskich tarczach ? dodam że moje amatrosko na torzę będę też troszkę heblować

na innych forach jednia tak dródzy nie i jestem w d*pie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Aidekk mi pokazywał swoje chińskie tarcze, i też się zastanawiam czy kupić bo cenowo mi odpowiadaja bardziej... ale pytanie jak to się przekłada na jakość, ze względu, że chodzi o przednie tarcze, a tymi najczęściej się hamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

możliwe że wychodzą z tej samej fabryki co markowe tylko bez znaczka, albo to odpady.

 

Na to bym nie liczył..

Z dwojga złego lepiej chińskie klocki niż tarcze, które po lepszym ciśnięciu klamki potrafią się zagotować i odkształcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrał bym markowe używki :moto:

u mnie to nie wchodzi w grę tak samo jak jakaś tam regeneracja tzw wtaczanie , wprasowywanie  czy tam bóg wie co

dam za używę ze 3 stówki i zrobię parę km i okaże się że też złapie luz na nicie i będę w d*pie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ludziska otóż mam taki dylmet ( luz na nitach prawej tarczy )

i tu moje pytanie hamuje ktoś na chinskich tarczach ? dodam że moje amatrosko na torzę będę też troszkę heblować

na innych forach jednia tak dródzy nie i jestem w d*pie

Proponował bym popracować troszkę nad pisownią :whip:  Co do tarcz, do lansu nie są potrzebne :laugh2: Chyba, że Chcesz polatać to kup sobie chiński młotek i się główkę pie*******j. :hammer:

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym popracować troszkę nad pisownią :whip:  Co do tarcz, do lansu nie są potrzebne :laugh2: Chyba, że Chcesz polatać to kup sobie chiński młotek i się główkę pie*******j. :hammer:

nie wniosłes nic konkretnego do tematu

wiec jeśli nie masz nie ciekawego do powiedzenie do żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba, że Chcesz

czemu Chcesz zaczynasz od dużej litery po "że"? jak już kogoś obrażasz każąc mu pracować nad pisownią to chociaż sam błędów nie popełniaj. Co do czajna tarcz to jeśli już to preferowane są na tył bo na przód to niebezpieczne, podobno strasznie biją jak np. dasz po heblach i wpadniesz w kałuże to może być nie ciekawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broto właśnei naycztałem się wiele opini

3/4 jest na tak  , 1/4 na nie

niby są zrobione z tej samej stali co np Ng , dalszy znajomy lata już na tym parę sez i trochę nawet dziduje i wszystko ok

klamy tez mam chinskie za 1/3 ceny co w pl i nie różnią sie niczym oprócz napisu np WometTech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu z was, którzy piszecie o wichrowaniu tarczy, faktycznie widziało coś takiego na własne oczy. Bo PODOBNO już był koniec świata. 

 

@Majka11 - zawsze masz gwarancję, a chętnie przeczytałbym z pierwszej ręki recenzje tych tarcz:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że myślę nad tym

http://www.ebay.com/itm/Front-Brake-Disc-Rotor-For-Suzuki-2006-2007-GSX-R-600-GSXR-750-06-07-K6-K7-/160758182341?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&fits=Model%3AGSXR|Submodel%3A600&hash=item256def31c5&vxp=mtr

 

więc raczej gwarancja odpada

no fakt przyznać muszę że nie będą miały u mnie lekkiego żywotu i trochę będą je klocki gryść :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka to może napiszę Ci jako posiadacz chińskich tarcz. Jeszcze niedawno miałem problem z tylnim hamulcem, zaciskał mi się na tarczy przez ledwo zipiącą pompę. Zdarzyło się więc pare razy, że jechałem i ciśnienie podbijało mi hamulec także powinno ostro zrysować tarczę. Na całości porobiła się aż lekko fioletowa a mimo to zużycie nie było najgorsze. Tarcza dalej prosta i hamowała bez zarzutów. Nawet nie była bardzo zrysowana. Tył mam już nowy więc nie zademonstruję, ale jeśli chcesz jestem w stanie zrobić Ci duże i dokładne zdjęcie przodu. Ma 5500 km, hamuję głównie przodem. Daj znać jeśli chcesz fotkę, albo jeśli jesteś dziś w Łodzi to Ci zademonstruję. Dziś będę praktycznie w każdym jej rejonie...

 

Moim zdaniem Zippowe tarcze i ogółem przedni hebel to najlepsza część tego moto :smile:

Edytowane przez Aidekk (wyświetl historię edycji)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz bezpiecznie jeździć to odpuść sobie chińszczyznę lepiej dopłać kup dobre i miej gwarancję że będziesz bezpiecznie jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma 5500 km, hamuję głównie przodem.

 

Niestety zatrzymanie tego zippa a zatrzymanie gixera troszkę się różni

 

Ciekawe ilu z was, którzy piszecie o wichrowaniu tarczy, faktycznie widziało coś takiego na własne oczy. Bo PODOBNO już był koniec świata. 

Części powinny być adekwatne do przeznaczenia a tym bardziej tarcze hamulcowe.

Poryte i bijące na boki niestety na własne oczy. Kupując na ebayu często z Chin niestety możemy się zdziwić jaką to gwarancje posiadamy. Trochę lepiej można trafić kupując w Stanach (też chińskie), wtedy powiedzmy, że istnieje szansa dogadania się ale w przypadku tarcz osobiście w to wątpię :smile:

 

 

 

Te tarcze co pokazałeś kiedyś chodziły mi po głowie bo są dość popularne w USA i z tego co widzę dają rade na ulicy, pytanie tylko jak poradzą sobie na torze.

Edytowane przez Lord Vader (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniałem tarcze w swojej inazumie to też myślałem nad tymi chińczykami, ale ostatecznie wziąłem NG. 

Teraz znów miałbym podobny dylemat.

 

Szukając informacji o nich zobaczyłem, że:

- osoby które na nich jeździły - raczej je polecały, choć nigdy "na żywo" tarcz nie widziałem.

- osoby, które tarcze odradzały najczęściej nigdy ich nie widziały a argumentem było - nie, bo chińskie. 

 

O gwarancji mówiłem w przypadku kupowania tarcz w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakup chińskiego "motocykla" zawsze części będą tańsze i w każdym sklepie. Np.ten. taizhou http://www.cn.all.biz/pl/motocykle-sportowe-g262083 Ładny, niebieski, jeździ.

Widzę, że co nie którzy jeżdżą na chińskich blachach. A to daje do myślenia o bezpieczeństwie jazdy np.w grupie. :busted_cop:

Chińskie suzuki? :laugh2:



czemu Chcesz zaczynasz od dużej litery po "że"? jak już kogoś obrażasz każąc mu pracować nad pisownią to chociaż sam błędów nie popełniaj.

Piszę dużą literą bo zwracam się do osoby,  z którą konwersuję. Ale (napiszę z małej) ty  tego nie wiesz. Zresztą jak większość tu piszących.  A i w jaki sposób Majka11 obrażam??? Wspominając o pisowni??? Może w Chinach jest inaczej. :news:

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piszę dużą literą bo zwracam się do osoby,  z którą konwersuję. Ale (napiszę z małej) ty  tego nie wiesz. Zresztą jak większość tu piszących.

 

 

 

Proponował bym popracować troszkę nad pisownią   Co do tarcz, do lansu nie są potrzebne Chyba, że Chcesz polatać to kup sobie chiński młotek i się główkę pie*******j.

 

Powiem tak..

Jak już robisz offtopy i poprawiasz innych w pisowni to sam pisz bezbłędnie, bo niestety w innym wypadku poklasku u adwersarzy nie wywołasz a nie sądzę żeby w Andrespolu panowały inne zasady ortografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chopy za zainteresowanie się tematem

dam sobie troszkę czasu na przemyślenie i dokładne sprawdzenie budżetu ;)

krzysiek dalej nie wniosłeś nic do tematu a że juz o konkretnych dowodach  nie wspomnę

też tak dobrze jeździsz jak głośno szczekasz ?

Edytowane przez Majka11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja wrzucę dwa słowa bo ostatnio zakupiłem chinole do FZ1 z allegro od użytkownikiem pod nazwą o24 , zanim to zrobiłem zasięgnąłem opinii kilku dobrych znajomych którzy na tym jeżdżą nawet już 2 lata , znajomy z Ząbek ma GSXR , inny znajomy ma XX , ktoś tam SV i u wszystkich tarcze dają radę więc i jak kupiłem :-))  wyglądają zajefajnie , hamują normalnie

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...