Jump to content

Zduńska Wola - 6 Piknik Motocyklowy 18-19 Maj

Szara
 Share

Recommended Posts

W Zduńskiej-Woli bedzie 6 piknk motocyklowy.

Skopiowane ze strony:

Wjazd 25 zl/osoby. W tym: Znaczek, Piciu, Kiełbasa, Żurek w niedzielę na rozjazd. Parada godz. 14:30. Ognisko, Koncerty m.in. BLUE HAZE. Pole namiotowe free, Piknikowy Klimat. Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku, płci, przynależności klubowej czy posiadanego sprzętu. Więcej informacji na facebooku: MOTOCYKLISCI-ZDW. "f*ck POLITICS-LET'S GO RIDE !!!"

https://www.facebook.com/#!/events/146351565545172/

Kto się wybiera??

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Może w niedzielę się wybiorę ale w sobotę zdecydowanie lepszą opcją jest Moszczenica.

wolę dwieście po mieście

Też uważam, że Moszczenica będzie lepsza. A z tego typu zlotów które Agata proponuje bardzo gorąco polecam Zlot u Żelaznego za Skierniewicami.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Thebestof78

pewnie w maju/czerwcu

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Byłem w tamtym roku i zamierzałem jechać tez w tym roku:)Ale trzeba sie jeszcze zastanowic:)

Właśnie kombinuję czy będę w Łodzi żeby się wybrać... 

- Regis-

- Airbrush & Tattoo Artist-

-Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

• 2 weeks later...

odpadam,jade na Moszczenice a później świętuje zakończenie matur :P Ale mam nadzieje zę zdacie relacje jak było ?;)

A ja lecę na Zduńską jak jakaś burza nie dowali wodą z nieba od rana, ale lecę najpierw do Łasku zahaczyć o rodzinę i znajomych czopków.

Hmm a ja mam wątpliwości czy chce wydać 50pln jak pojadę z młodą.

Niby niewiele ale z drugiej strony to zawsze prawie 10l paliwa ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!