Skocz do zawartości

Szyby Looster


Chabas

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

 

Jako, że mam trochę poharataną szybę rozglądam się za czymś nowym... No i znalazłem w dobrej cenie szyby firmy Looster:

 

http://allegro.pl/kawasaki-zx-6-636-00-02-szyba-nowa-racing-i3188225970.html

 

Używał ktoś lub chociaż widział na żywo?? Oczywiście nie chodzi mi o ten zielony fluo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam taką na suzuki freewind już 4 sezon ,żadnych zastrzeżeń nic złego się nie dzieje. :biggrin:

Edytowane przez Doop (wyświetl historię edycji)

Lepiej na dwóch ... jak człowiek niż jak zwierze na czterech...... !! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

d*py nie urywaja jak to sie mowi, ale za ta kase daja rade. moze ciut zbyt wrazliwe na zarysowania...

 

A co można im zarzucić? Nie przesadzajmy. Wszystkie szyby się rysują, jak się porysuje to trzeba przepolerować i tyle ;) Miałem w ZX6R szybę "no name" i dawała radę, w ZX9R MRA (około 300-350 zł) a w ZX10R oryginał Kawasaki (około 500-600 zł) i wszystkie się rysowały... Uważam, że nie ma sensu nie wiadomo ile płacić za szybę :P 

 

Kolega użytkował szybę Looster i nie narzekał. Osobiście widziałem i uważam, że są OK ;)

 

Jak już masz kupować szybę to najlepszym rozwiązaniem będzie double bubble :smile: Komfort podróżowania w stosunku do oryginału rewelacja :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu szuka szyby, bo obecna ma 'poharatana', wiec znaczy ze zwraca na to uwage. Oczywiście ze wszystkie sie rysuja, tyle ze jedne bardziej drugie mniej. Mialem oryginal suzuki, oryginal Honda , mra oraz Lostera. Lostera zapamiętałem przez to ze sie szybko porysowal:) co do double bubble sie zgadzam:)) ten kształt czyni cuda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatcartman z tym poharataniem to chodzi o to, że poprzedni własciciel przykleił jakąś folię przyciemniającą na szybę, która dosłownie zebrała wszystkie kamyki i ma dziury co wygląda nie powiem jak ;)

 

Ale jak już kupować to lepiej coś porządnego, co po jednym przejezdzie nie będzie wyglądać jak by ją wrzucili do wiadra z kamieniami i zamieszali 3 razy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem szybkę Loster w gixerze i średnio:/ CIężko było mi ją dopasować do czachy, a oryginał pasował jak ulał, ale może akurat do mojego modelu im forma nie wyszła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...