Skocz do zawartości

łajza@ann


łajza@ann

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam wszystkim jestem Łajza kilku z was poznałem na żywo. Jestem lewą ręką Regisa (kto był w domu dziecka wie o co chodzi)

dostałem odgórne polecenie od skarbnika by się zarejestrować więc jestem :smile: pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia wkrótce :smile: 

szczególne pozdrowienia dla ludzi którzy byli dziś w DD2 :smile:

 

łajza & Ann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dostałem odgórne polecenie od skarbnika by się zarejestrować więc jestem

To masz przestarzałe dane, bo nie jestem już skarbnikiem tylko sekretarzem od jakichś kilku miesięcy :biggrin:

 

Tak czy inaczej witamy na forum :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Braciak :P No to teraz masz wreszcie cel w życiu porządny, nie będę się powtarzał, ale podpisuję się pod tym, co Ci Yumii powiedziała w DD2 dzisiaj... już Ty dobrze wiesz o co mi chodzi....

 

 A tak bez OT, Witaj w ekipie wreszcie :biggrin: 

 

 P.S., Aidekk, masz problem do Łajzy, to masz i do mnie, wyjdziesz do niego, to i do mnie... zadymiarzu :P Hehehhehehehehheheheheh A tak do reszty, I Ja i Aidekk wiemy o co chodzi i to nie jest kłótnia między nami, więc bez głupich wpisów, po prostu sobie jaja robimy :P....

 Łajza... kawał numer 15 :P 

 I Oby więcej takich ludzi tutaj.... Acha, BlueSkye, przepraszam że na ciebie najeżdżałem, Młody, dzisiaj pokazałeś że źle cię kiedyś oceniłem i że jesteś wart więcej niż myślałem... mam nadzieję że dalej będziesz szedł tą drogą i że w głowie i w serduchu, to się chłopaku nie zmienisz.... I tego ci szczerze życzę. 

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salat.... rozwaliłeś nas na części pierwsze teraz :biggrin:...

 P.S. Dawaj zdjęcia z DD2 do galerii...

\

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...