Skocz do zawartości

Łowicka Majówka Motocyklowa 2013


Pigweed

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym uroczyście zapraszam na kolejną Łowicką Majówkę Motocyklową - 25 maja 2013 r.

Część imprezy do godz 16.30 - otwarta dla wszystkich i bezpłatna.
Wjazd na część główną w Nieborowie - odpłatny na zasadach wskazanych na plakacie.

thumb_flm_1367086501__lowicka_majowka.jp

 


Ewentualny nocleg - możliwy we własnych namiotach na terenie Majówki (wliczone we wjazd), lub w pokojach Zajazdu Rozdroże. Do dyspozycji uczestników Majówki oddanych jest 50 pokojów 2-osobowych , w cenie 110 zł. za pokój. Rezerwacja pokojów - bezpośrednio w recepcji Zajazdu, pod numerami telefonu podanymi na plakacie.  Przy rezerwacji należy podać, że przyjeżdża się na Majówkę.

Strona Zajazdu Rozdroże

W razie dodatkowych pytań - służę informacją w miarę mojej wiedzy.

I jeszcze raz serdecznie zapraszam na Ziemię Łowicką.  :smile:

Edytowane przez Suchy-wolk
podmiana obrazka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak dotarłem do końca plakatu i przeczytałem ile jest za pełny pakiet wjazdowy, oraz co za to jest za impreza... to mi ręce opadły... No sorry ludziska, ale 50 zeta za wjazd na jednodniówkę, na której nawet w programie porządnego koncertu nie ma to lekka przesada według mnie... Wiem że się dopierniczam, ale pierwszy raz zdarza mi się do tematu kosztów dowalać... tym bardziej mi przykro, że rok temu byłem zapraszany z aerografią na tą imprezę, ale nie mogłem jechać... 

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No sorry ludziska, ale 50 zeta za wjazd na jednodniówkę, na której nawet w programie porządnego koncertu nie ma to lekka przesada według mnie

 

Sam wjazd kosztuje 35 zł. (za 50 zł. jest dodatkowo koszulka i znaczek).

Cóż - może ktoś uzna, że to drogo, ale wydaje mi się, że to jest taka stanardowa cena. W zeszłym roku też w Łowiczu tyle kosztowało. I na kilku podobnych okolicznych imprezach, na których w zeszłym roku byłem - również porównywalnie.

Edytowane przez Pigweed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wjazd kosztuje 35 zł. (za 50 zł. jest dodatkowo koszulka i znaczek).

Cóż - może ktoś uzna, że to drogo, ale wydaje mi się, że to jest taka stanardowa cena. W zeszłym roku też w Łowiczu tyle kosztowało. I na kilku podobnych okolicznych imprezach, na których w zeszłym roku byłem - również porównywalnie.

 Blacha w standardowym pakiecie dla kierowcy to jest norma, dopłacanie za nią, to trochę nie na miejscu jest... Za blachę dopłaca tradycyjnie pasażer, lub osoby które z tej czy innej przyczyny przyjechały puchą... Nie wiem jaki w Łowiczu tradycje, ale w bieszczadach i na podkarpaciu takie rozwiązanie sprawy nie ma miejsca...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakieś konkrety w tej materii ustalamy? 

 

Kto jedzie się przejechać i obejrzeć łowickie lalki a kto zostaje np na noc?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakieś konkrety w tej materii ustalamy? 

 

Kto jedzie się przejechać i obejrzeć łowickie lalki a kto zostaje np na noc?

 

Ja się planuje tam wybrać i w sumie to chętnie bym zanocował... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też, bo tak nawet piwa nie będę mogła wypić 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to koszty też są troche za duże,byłem na kilku zlotach i 75 zł placiłem za 3 dniowy zlot,w tym blacha,żarełko(śniadanie.obiad.kolacja,śniadanie) i dużo koncertów i atrakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( Nie ma szans bym naprawił koło do 25. Bywałem na tych zlotach jako nastolatek, gdy moto było jeszcze odległym marzeniem i obiecałem sobie, że kiedyś wezmę czynny udział. Kicha... Pochodzę z Łowicza i uwielbiam to miasteczko. Polecam Złotego Prosiaka pod Nieborowem ;) mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę jestem o 10  na stacji lukoil na strykowskiej na wylocie z lodzi zapraszam wieczorem wracam :riding:

Jesli pogoda dopisze, jestem! Prawdopodobnie 3 lub 4 motocykle.

Tyle, ze my kolo 16 spadamy do Rawy Mazowieckiej.

Edytowane przez Bison (wyświetl historię edycji)

"Żeby być motocyklistą... – ... nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty chcesz od pogody :smile: było zupełnie oki 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty chcesz od pogody :smile: było zupełnie oki 

 

Też tak uważam.

Mniej więcej od 10 rano już nie padało i cała impreza przebiegła bez deszczu.

Aczkolwiek chmury dookoła faktycznie starszyly i rozumiem, że jak ktoś miał jechać z nieco oddalonej miejscowości to mógł się przestarszyć ewentualnego deszczu.

 

Tak czy owak - byłem mile zaskoczony frekwencją i uważam, że jak na te warunki pogodowe to było OK.

Mam nadzieję, że ci co byli wyjechali zadowoleni.

A tych, którzy nie byli zapraszam na przyszły rok. Na pewno dam znać.  :smile: 

 

Tutaj wrzucam dwa filmiki z youtube - jakby ktoś chciał obejrzeć. jak to wyglądało.

 

 

 

Na tym drugim nawet mnie widać - od 0.27 jak blokuję skrzyzowanie na moim Hornecie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę Pana co to za jednoosobowy terror uliczny i to na oczach władzy :P

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę Pana co to za jednoosobowy terror uliczny i to na oczach władzy :P

 

To chyba było ustalone z władzą :smile:

Zresztą nie wiem - kazali, to stanąłem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...