Skocz do zawartości

Paraliż Łodzi - Masa Krytyczna - Rowerzyści Jadą, Kierowcy Stoją


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lodzi sie nie da. W uml siedzi ewidentnie agentura masy (((

Siedzi siedzi. Jedną osobę bym nawet z nazwiska wymienił, ale po co. Fundacja fenomen ma 3-4 stołki w UM i kilka w powiecie.

przypominam o jutrzejszym bo wybrali sobie grubą trasę - po Jana Pawla i Politechniki.

Czyli jutro nawet z domu nie wyjadę, great :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dosz dos doszła Infalancka"  :decayed:

 

ja tego typa nie mogę słuchać. :biggrin: 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pozwalac temu tworowi jechac w piatek o 18 a nie wykopac ich zeby jechali w niedziele na przyklad...

 

I tak nic nie zrobimy, fundacja Fenomen ma za duzo do powiedzenia w tym miescie i niestety wydają sie nie do ruszenia.

chyba ze ktos ich ruszy.

Jak sie wkurzy.

Np tirem....

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlaczego pozwalac temu tworowi jechac w piatek o 18 a nie wykopac ich zeby jechali w niedziele na przyklad...

Właśnie o to chodzi! Oni celowo wybierają ten termin by uderzyć w innych użytkownikó drogi, którzy po całym tygodniu pracy wracają do domu czy też dopiero ruszają tego ostatniego dnia do pracy. Ma boleć! Tak to zostało zaprojektowane, żeby "zwrócić uwagę" (czytaj: wk***ić) innych. Jakby sobie jeździli w niedzielę o 14:00 to by nikomu nie przeszkadzało.

 

 

 

A czy kolega spons78 nie moglby zlozyc jakiejs interpelacji do wladz Lodzi z pytanie czy w zwiazku z przebudowa ukladu komunikacyjnego w miescie ta poroniona impreza moglaby zostac zawieszona? Te ciecie napewno skladaja wnioski do uml, ktora daje zezwolenie.

Fundacja Fenomen jak już kiedyś pisałem ma w swoich szeregach także urzędników z UMŁ, tak więc oni sami sobie wniosek składają, sami podpisują i sami zatwierdzają. Nawet sami po policję dzwonią zgłaszając fakt tej imprezy. I ani spons78, ani żaden inny radny raczej tego nie zmieni. Że już nie wspomnę o ryzyku utraty rowerowego elektoratu... kto zaryzykuje :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ewidentne kumoterstwo. Czy to przypadkiem nie podpada pod jakis paragraf albo chociaż kontrole NIK?

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na YT wpadłem na taki kanał i dlatego właśnie nie lubię niektórych rowerzystów, przejrzyjcie kilka jego filmów.

Ciekaw jestem waszego zdania mnie gość zirytował swoją hipokryzją (wytyka wszystkim łamanie przepisów, a w innych filmach sam je łamie komentując, że to postawa kierowców zmusiła go do takiej jazdy), podlinkowany film z wyjazdem ze ścieżki rowerowej - święta krowa, dodatkowo ma jakieś konfidenckie zapędy wyszczególniając rejestracje i przewinienia. Muszę zwrócić uwagę na taki czerwony rowerek z kamerą tylko jak zostaną uwiecznione jego wybryki na ulicy to niema rejestracji do upublicznienia więc trzeba będzie facjatę upublicznić. i niech cieszy się popularnością  :biggrin:  za zasługi w krzewieniu prawidłowych postaw drogowych.

 

https://www.youtube.com/watch?v=aGs-S1qg0Bo

   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, cos o panu Romanie ucichlo ostatnio

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pedał na tym rowerze . Za takie zachowanie powinien grzecznie w mordę dostać. Sam jestem rowerzystą jeżdżę autem i moto. Dla mnie to żaden problem by zjechać na bok i kogoś przepuścić. Wszyscy się zmieścimy jak to głosiła kampania reklamowa.

Miał szczęście że trafił na kobięte a nie na jakiegoś gościa. Burak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YT wpadłem na taki kanał i dlatego właśnie nie lubię niektórych rowerzystów, przejrzyjcie kilka jego filmów.

Ciekaw jestem waszego zdania mnie gość zirytował swoją hipokryzją (wytyka wszystkim łamanie przepisów, a w innych filmach sam je łamie komentując, że to postawa kierowców zmusiła go do takiej jazdy), podlinkowany film z wyjazdem ze ścieżki rowerowej - święta krowa, dodatkowo ma jakieś konfidenckie zapędy wyszczególniając rejestracje i przewinienia. Muszę zwrócić uwagę na taki czerwony rowerek z kamerą tylko jak zostaną uwiecznione jego wybryki na ulicy to niema rejestracji do upublicznienia więc trzeba będzie facjatę upublicznić. i niech cieszy się popularnością  :biggrin:  za zasługi w krzewieniu prawidłowych postaw drogowych.

 

https://www.youtube.com/watch?v=aGs-S1qg0Bo

   

Ten facet ma coś z głową tutaj to tylko dobra wola kierowców, że go puszczają, bo po pierwsze to on musi ustąpić pierwszeństwa, a po drugie to nie jest traktowane jak skrzyżowanie, więc jeżeli jest korek, to mogą tu stać.

Polecam ten film, z fragmentem gdzie wyjeżdża na czerwonym na skrzyżowanie i dziwi się, że nikt się go tam nie spodziewał.

https://youtu.be/Z_UXndOvgTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucajcie tu filmików tego idioty, bo mi ciśnienie rośnie - wystarczy spojrzeć na liczbę "lajków" przy jego video. 

 

+18 :biggrin:

 

 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucajcie tu filmików tego idioty, bo mi ciśnienie rośnie - wystarczy spojrzeć na liczbę "lajków" przy jego video.

 

+18 :biggrin:

 

 

Jak poruszam się po Łodzi to ta scena gdzieś mocno siedzi w mojej głowie. Ja ostatnio prawie miałem takiego rowerzystce na masce, który zdecydował się skorzystać z przejścia dla pieszych wcześniej jadąc po pasie ruchu... W sumie jak bym nie wyhamował to natura zrobiła by swoje - selekcja naturalna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem domalować na każdym przejściu dla pieszych wąski pas do przejazdu rowerów ??? Ja nigdy nie zsiadam z roweru bo mijałoby się to z celem ale jednocześnie nie wjeżdżam na te pasy bezmyślnie jak to niektórzy robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet wjezdzajac rozsadnie lamiesz przepisy i ewentualna stluczka bylaby orzeczona na Twoja wine.

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czemu ja kierowca (puszki czy motocykla) mam puszczać i przestrzegać, jeśli z drugiej strony "Ja nigdy nie zsiadam z roweru bo mijałoby się to z celem ale jednocześnie nie wjeżdżam na te pasy bezmyślnie jak to niektórzy robią."

Czyli tak, ja mam przestrzegać przepisów, ale roweryści będą je sobie traktować dowolnie i stosować je tam gdzie im pasuje.

Żeby nie było, szanuję i uważam na rowerzystów. Ale nigdy nie zgodzę sie na terror....

Edytowane przez Rene (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...