Skocz do zawartości

Paraliż Łodzi - Masa Krytyczna - Rowerzyści Jadą, Kierowcy Stoją


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że ostatnio wypluwałem się na krnąbrnego rowerzystę to muszę powiedzieć że napisałem wiadomość do Pana Huberta Barańskiego z opisem całej sytuacji i ku mojemu zdziwieniu dostałem odpowiedź i to w tonie przeprosin i ubolewania nad sytuacją. 

Powiem szczerze że byłem zaskoczony bo spodziewałem się braku jakiegokolwiek odzewu, a jeśli nawet to odpowiedzi na zasadzie "a spier...."

Także mały plusik dla głównego organizatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja się pytam, czemu nikt nie komentuje na ich stronie. Przecie dziś premiera i czymś trzeba dotrzeć. No chyba, że każdy zamierza od 17:30 siedzieć w kinie :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Czy jest jakieś info kiedy i gdzie? Bardzo chętnie utrudnię im życie tak jak oni utrudniają je nam.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaką zgodę ?? przecież skoro masa nie potrzebuje zgody by jeździć i blokować miasto to niby czemu tu byłaby potrzebna ?? przecież chodzić po przejściach można :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

i b.dobrze. ostatnio mi te rowerskie #@%%@ z prawej strony pasa skręcają w lewo.. ostatnio bym upolował takiego #%@%%@...

szkoda słów. :whistling:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinie rowerzystów o masie mogą co niektórych zaskoczyć, widać jaki sens ma wkładanie ludzi do jednego worka

proponuję w dyskusji zamiast "rowerzyści" używać np. "masokretyni", bo impreza stała sie sposobem na życie dla paru ludzi, którym sie nie chce uczciwie pracować i ustawili się dzięki pomocy kilku tysięcy "pożytecznych idiotów"

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/134774-masa-krytyczna-opinie/?hl=masa+krytyczna

Lepiej na bitumice niż w botanice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym chętnie pojeździł koło nich i troche po smrodził z komina i do odcinki żeby uszy puchły pedały j**ane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej kupic kilka paczek pinezek :smile:

W koncu trasa przejazdu jest znana :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hmm

 

Sam jeżdże na motorze i rowerze.

W masie krytycznej wziąłem udział raz i był to mój ostatni. Dla mnie sensu nie ma najmniejszego, ale z drugiej strony dlaczego oceniać całą brać rowerową tylko bazując na Masie. Trochę nie fair. To tak samo, jak oceniać wszystkich motocyklistów bazując tylko na debilach rozbijających siebie i innych na ulicach.

AntyMasa - dla mnie super sprawa. masa nic nie daje i tylko przeszkadza wszystkim innym.

 

Tyle ode mnie, Dziękuję za uwagę i LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam o jutrzejszej MK !!

 

tak żeby ktoś przypadkiem nie utknął w (jeszcze większym niż zawsze) korku 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze. ostatni piatek miesieaca o 18 z pasażu shillera PEDAŁują, trasa którą należy omijać jest na ich stronie 

 

https://www.google.pl/maps/u/0/ms?msid=200874874020086145245.000503e5b302c7263932c&msa=0&ie=UTF8&t=m&ll=51.76019,19.449577&spn=0.0425,0.102825&z=13&source=embed&dg=feature

 

no chyba bardziej zaj***nych korkami miejsc wybrać sobie nie mogli... jeździć w kółko będą

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pier....

Tym to się już w głowie popierdoliło kompletnie.

No ch...  trzeba chyba przejść do opcji gwoździe+ olej bo tego bydła to już nawet nie należy traktować jak ludzi .

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że to kiedyś nadejdzie...  

 

pod moim cichym i spokojnym domem... sk***ysyny... jeśli ktoś ma wiatrówkę zapraszam z całego serca... na balkonie oprócz strzelania do ruchomych celów oferuję grilla... troszkę brykietu zostało na zakończenie sezonu grillowo-balkonowego...

 

 

zastanawiam się tylko czy zdążę do domu... bo potem chyba zwyczajnie się nie dostanę...

 

od Kasprzaka d*pa, od Drewnowskiej d*pa, od Unii Lubelskiej d*pa... a będę wracał od strony Aleksandrowskiej....

 

jeśli nie zdążę do domu i nie będę mógł się dostać.... obiecuję że jutro będziecie czytać w wiadomościach o kierowcy który cisnął gaz do dechy z uśmiechem na twarzy...  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedalarze się rozpędzają gdyż nikt ich nie hamuje, swoją drogą to jakiś paradoks kierowców samochodów jest więcej + motocykliści + zwyczajni zdrowi na umyśle mieszkańcy i nie mamy narzędzia prawnego aby przeciwdziałać takim akcjom terrorystycznym :biggrin:. Taka super demokracja. Chyba nie pozostaje nic innego jak też protestować tylko proponuję pod urzędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kolega spons78 nie moglby zlozyc jakiejs interpelacji do wladz Lodzi z pytanie czy w zwiazku z przebudowa ukladu komunikacyjnego w miescie ta poroniona impreza moglaby zostac zawieszona? Te ciecie napewno skladaja wnioski do uml, ktora daje zezwolenie.

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wytyczylem sobie idealna trase na powrot do domu - wjechalem na zeromskiego za nimi, pod komenda zrobilem LUTUTUTU zostalem prawdopodobnie zbluzgany i pojechalem dalej swoja droga :biggrin:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

nie tylko my jeździmy w taką pogodę !

 

przypominam o jutrzejszym bo wybrali sobie grubą trasę - po Jana Pawla i Politechniki. 

 

trasa_2015.02.png

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...