Skocz do zawartości

Cb500 - Dziwny Kazus.


bercikoski

Rekomendowane odpowiedzi

Było tak: podjechałem na stację, chcę wrzucić luz, a tu zonk - nie dość, że nie mogę wrzucić neutrala, to jeszcze dźwignia zmiany biegów nie reaguje tak jak powinna. Odniosłem wrażenie, jakby coś się zatarło i nie można w ogóle wrzucić biegu (na klamce sprzęgła nie czułem żadnych zmian). Jakby tego było mało, Cebula przestała reagować na rozrusznik (nie było słychać żadnego cyknięcia, pyknięcia - po prostu absolutny brak reakcji na wciśnięcie startera). Zrobiłem to, co wydawało mi się w tym momencie najrozsądniejsze, czyli kupiłem kawę i odpaliłem papierosa. Okazało się, że było to świetne rozwiązanie, bo po odgaszeniu fajki i wyrzuceniu pustego kubka Cebula stwierdziła, że jednak będzie współpracować. :blink:

Odpaliłem ją bez problemu, znalazł się neutral, biegi wskakiwały tak jak powinny - stał się cud pewnego razu! Niemniej jednak, objawy wydały mi się co najmniej niepokojące, w związku z czym bardzo proszę użytkowników mądrzejszych ode mnie o sugestie - cóż mogło się wydarzyć w cebulowych bebechach, że pojawiły się opisane wyżej objawy?

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzik w skrzyni biegów mógł się zakleszczyć a to oznacza że jego życie dobiega już końca, kawka i pecik pomógł i tobie i moto bo jak spadła temperatura to wszystko sie ułozyło, spuść olej i zobacz czy nie ma w nim opiłków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeee moi drodzy nie macie racji po prostu cuda się zdarzają :-)

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno cebula chciała żebyś cały czas na niej jeździł bez przerwy :P

 

Tak na prawdę to automat zmiany biegów pewno już trochę przemęczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...