Skocz do zawartości

A Moze By Tak Nad "lazurowe Wybrzeze" ?


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

W jakas sobate czy niedziele sobie skoczyc ?

Zabierze sie grilla, wegiel, kawalek swini i heja :biggrin:

 

http://goo.gl/maps/5aUY2

 

 

http://goo.gl/maps/Vo981

 

 

:biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście ;) ja się piszę.

lubię takie miejsca ;)

 

proponuję również wypad tutaj:

Dołączona grafika

cokolwiek tam jest - się zobaczy :biggrin:

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem reportaż o tym miejscu;-) Był tam jakiś event z okazji ostatniego końca świata. jedyne co tam jest to ten domek w tle i podobno jeden mieszkaniec. Znak z nazwa miejscowości był wielokrotnie kradziony wiec teraz jest przyspawany;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy tak, jadę ;) możesz mi Vercyn moto pożyczyć nawet w tym celu ;):biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy tak, jadę ;) możesz mi Vercyn moto pożyczyć nawet w tym celu ;):biggrin:

dobra, ale na czarnym dajesz kawe:-D co do wypadu obie miejscowki sa niezle, w sam raz na majowkowe wypady. mad lazurowym mozna by grilla pyknac.rzucajcie terminami, caly tydzien jestem w Lodzi,dopasuje sie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lazurowe ok ale wg informacji w necie nie za bardzo tam z kąpielami bo jest to zbiornik z odpadami z elektrowni jakiejś w pobliżu :P ładnie wszystko wygląda ale kąpieli nie zalecają. 

Natomiast jest drugi zbiornik po prawej od tego lazurowego (wg mapy) i tam już mówią że jest ok :smile:

 

EDIT : 

 da się kąpać :biggrin: Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byliśmy tam dzisiaj i powiem szczerze, że miałbym duże wątpliwości aby tam wejść po pijaku, a co dopiero na trzeźwo w kąpielówkach  :hihi:

 

Sama trasa do miejsca nie jest zła, ale atrakcją jest zrobienie sobie wspólnej fotki wyłącznie  B) Ktoś służy zdjęciami? :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze zrobiliśmy uderzając na Płock, co prawda kiełbaska i kaszanka z widokiem na molo , ale zawsze :smile:

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi się podobało, to okoliczne trasy. Nie zbyt uczęszczane przez samochody, można czasem było odkręcić, aczkolwiek nawierzchnia w wielu miejscach pozostawia wiele do życzenia  :riding:

 

P.S. Najbardziej, to najesz się Artur w Uniejowie, a w szczególności w przydrożnej restauracji ZŁOTY RÓG, no po prostu miód...  :decayed: (żartowałem...takiej porcji za takie pieniądze dawno nie jadłem).

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam jeziorko Białe, nad którym dziś byłem. zdziwiły mnie totalne pustki - byłem praktycznie sam z kobitką - miejsce na grilla wolne, woda ciepła, przejrzystość świetna - można spokojnie fajnie popływać i ponurować ;) no i trasa całkiem - bo albo autobahn'em albo traską na gostynin. a dalej to już rzut beretem ;)

no i ten grill.. mmm :smile:

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

 

no i skoro nie ma co jechać na lazurowe... to, może jeszcze jakieś inne pomysły? ;)

 

ps. 1 foto zupełnie przypadkiem - nie że jakiś mandat czy cuś B)

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy tam dzisiaj i powiem szczerze, że miałbym duże wątpliwości aby tam wejść po pijaku, a co dopiero na trzeźwo w kąpielówkach  :hihi:

 

Sama trasa do miejsca nie jest zła, ale atrakcją jest zrobienie sobie wspólnej fotki wyłącznie  B) Ktoś służy zdjęciami? :biggrin:

 

Proszek :smile:

 

img1727ed.jpg

 

 

 

P.S. Najbardziej, to najesz się Artur w Uniejowie, a w szczególności w przydrożnej restauracji ZŁOTY RÓG, no po prostu miód...   (żartowałem...takiej porcji za takie pieniądze dawno nie jadłem).

 

img1733x.jpg

 

img1734at.jpg

 

"Suchy", zapomniałeś dodać, że zamiast (jeśli dobrze pamiętam) opiekanych ziemniaków dają frytki ... w sumie też opiekane, a zupy to mają tylko w menu - jak się po około 30 minutach przypomnisz to "za chwilę" ugotują :smile:

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja polecam jeziorko Białe, nad którym dziś byłem. zdziwiły mnie totalne pustki - byłem praktycznie sam z kobitką

Widzę po pierwszej fotce, że byleś nie moto a służbowym wozem :biggrin:

 

A tak poza tym to w tym roku zamierzam częściej jeździć na Białe. W zeszłym roku się udało być raz przez cały weekend i bardzo miło wspominam. Może byśmy w ten weekend (jak nie ma żadnego fajnego zlotu bo ja po majówce nie ogarniam forum) się wybrali pograć w plażówkę, popić browara, pośmigać na moto właśnie nad Białe? Pogoda ma być co raz lepsza więc czekam na chętnych, może coś się sklei :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku aleś przywalił rozdzielczością tego zdjęcia, fullhd dosłownie :biggrin:

Faktycznie trochę przesadziłem z formatem :smile: Ale Bart pisał, że może dzisiaj wrzuci coś od siebie.

======

thumb_flm_1367829922__zdjecie_1.jpg

 

thumb_flm_1367829956__zdjecie_2.jpg

 

thumb_flm_1367829977__zdjecie_3.jpg

 

thumb_flm_1367829996__zdjecie_4.jpg

 

thumb_flm_1367830014__zdjecie_5.jpg

 

thumb_flm_1367830486__zdjecie6.jpg

 

thumb_flm_1367830506__zdjecie7.jpg

 

thumb_flm_1367830525__zdjecie8.jpg

 

thumb_flm_1367830545__zdjecie_9.jpg

 

thumb_flm_1367830563__zdjecie10.jpg

 

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Suchy", zapomniałeś dodać, że zamiast (jeśli dobrze pamiętam) opiekanych ziemniaków dają frytki ... w sumie też opiekane, a zupy to mają tylko w menu - jak się po około 30 minutach przypomnisz to "za chwilę" ugotują :smile:

a w dodatku jaka samczną  ze po chwili juz niema checi na konsumpcje   madzia gessler to by sie załamała jak by to zobaczyła a jak spróbowała to juz napewno

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że z wami nie pojechaliśmy ale niestety Ci co z nami przyjechali pod maca w Zgierzu nie mieli ochoty a tak głupi jest się rozdzielać ale obiecuję następnym razem jak będziecie coś planować to dajcie znać na pewno polecimy a fotki super generalnie przednia ekipa pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...