Skocz do zawartości

Bmw R850R Roadster


Michallica

Rekomendowane odpowiedzi

Moja maszyna to Bmw Boxer o pojemności 850cm i mocy 70KM. Bardzo wygodny, zwrotny i wdzięczny motocykl zarówno turystyczny jak i do śmigania po miejskiej dżungli. Lubię jej inny charakter w porównaniu ze skośnooką produkcją.

Motocykl kupiłem w Belgi od 1-go wł. 

Gdyby ktoś potrzebował pomocy w temacie Bmw, miał jakieś pytania, lub ktos jeździ na Baśce to niech daje znać.

Pozdrawiam

 

Tak ona wyglada.

post-2155-0-75519400-1366922310_thumb.jpg

post-2155-0-24373700-1366922322_thumb.jpg

post-2155-0-36910800-1368461359_thumb.jpg

Edytowane przez Michallica (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie koszta takiego cuda,myślę może zmienić ale na wiosnę

 

Słuchaj koszta jak zwykle zależne od stanu, od ok 10tyś za stan do którego na dzieńdobry trzeba pare tysi włożyć, do ok 15tysi za bardzo ładną sztuke - ale jest ich jak na lekarstwo - taki troche biały kruk ;)

 

W moim przypadku to był przypadek heh , że na nia trafiłem -  ale jak sie okazało szczęsliwy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna :smile: , ja długo myślałem o zmianie i padlo właśnie na r-kę tylko że1100, i jak na razie nie załuję :biggrin:

Bardzo wygodne moto ,  mimo swojej masy  w zakręty wchodzi  prawie sama .,No ale masz  rację jest ich naprawdę bardzo mało i nie tanie.

Ps.

Od dawna swoją ujeżdzasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No miło słyszeć, staram sie by w miare mozliwości była "nienaganna" :-) ale nie ukrywam że chodzi mi po głowie R1150 Roadster, moze kiedys się zmieni. Generalnie połknąłem bakcyla BMW :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

2 rok w moich rękach

Bardzo ładna :smile: , ja długo myślałem o zmianie i padlo właśnie na r-kę tylko że1100, i jak na razie nie załuję :biggrin:

Bardzo wygodne moto ,  mimo swojej masy  w zakręty wchodzi  prawie sama .,No ale masz  rację jest ich naprawdę bardzo mało i nie tanie.

Ps.

Od dawna swoją ujeżdzasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Właśnie nastapiła mała aktualizacja, moja Baśkę kupił nasz forumowy kolega MELDAMEN :cheers:

Także jak teraz ktos zobaczy ja na mieście to na pewno będzie on hehe

A ja z różnych przyczyn - biore narazie motocyklowy urlop, ale na forum zostaje hehehe

Kamil szerokości!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pyrkałeś czasem dookoła CZMP 23/02? Ta bmka od razu rzuciła mi się w oczy :smile: cool.

 

Patrząc przez dwa posty wyżej to już nie wiem kogo widziałem  :blink:  chyba jednak Ciebie Michallica - Łódź Góra rulez :smile:

 

Edit:

 

Także jak teraz ktos zobaczy ja na mieście to na pewno będzie on hehe

 

 

ło kuźwa pokręcone jak brazylijski serial.. chyba jestem już zmęczony :blink:

Edytowane przez Vercyn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie widziałeś :smile: a że 20 lat mieszkałem przy CZMP to często tam zaglądam :smile: Musiałem mamie pokazać motocykl. Ona szaleje za takimi maszynami :P Musiała wsiąść na Baśkę i się przymierzyć. Nawet chciała się przejechać ale strach dawać. Mama jest już na motocyklowej emeryturze  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...