Jump to content

Bmw R850R Roadster

Michallica
 Share

Recommended Posts

Moja maszyna to Bmw Boxer o pojemności 850cm i mocy 70KM. Bardzo wygodny, zwrotny i wdzięczny motocykl zarówno turystyczny jak i do śmigania po miejskiej dżungli. Lubię jej inny charakter w porównaniu ze skośnooką produkcją.

Motocykl kupiłem w Belgi od 1-go wł. 

Gdyby ktoś potrzebował pomocy w temacie Bmw, miał jakieś pytania, lub ktos jeździ na Baśce to niech daje znać.

Pozdrawiam

Tak ona wyglada.

post-2155-0-75519400-1366922310_thumb.jpg

post-2155-0-24373700-1366922322_thumb.jpg

post-2155-0-36910800-1368461359_thumb.jpg

Edited by Michallica (see edit history)

A to kolege "Luki" na FZR miałem zaszczyt sptkac dzis rano :smile:

Pozdrawiam  :cheers:

Michallica

Jakie koszta takiego cuda,myślę może zmienić ale na wiosnę

Słuchaj koszta jak zwykle zależne od stanu, od ok 10tyś za stan do którego na dzieńdobry trzeba pare tysi włożyć, do ok 15tysi za bardzo ładną sztuke - ale jest ich jak na lekarstwo - taki troche biały kruk ;)

W moim przypadku to był przypadek heh , że na nia trafiłem -  ale jak sie okazało szczęsliwy.

Pozdrawiam

Bardzo ładna :smile: , ja długo myślałem o zmianie i padlo właśnie na r-kę tylko że1100, i jak na razie nie załuję :biggrin:

Bardzo wygodne moto ,  mimo swojej masy  w zakręty wchodzi  prawie sama .,No ale masz  rację jest ich naprawdę bardzo mało i nie tanie.

Ps.

Od dawna swoją ujeżdzasz ?

• 2 weeks later...
Michallica

No miło słyszeć, staram sie by w miare mozliwości była "nienaganna" :-) ale nie ukrywam że chodzi mi po głowie R1150 Roadster, moze kiedys się zmieni. Generalnie połknąłem bakcyla BMW :-)

• 4 weeks later...
Michallica

2 rok w moich rękach

Bardzo ładna :smile: , ja długo myślałem o zmianie i padlo właśnie na r-kę tylko że1100, i jak na razie nie załuję :biggrin:

Bardzo wygodne moto ,  mimo swojej masy  w zakręty wchodzi  prawie sama .,No ale masz  rację jest ich naprawdę bardzo mało i nie tanie.

Ps.

Od dawna swoją ujeżdzasz ?

• 8 months later...

Właśnie nastapiła mała aktualizacja, moja Baśkę kupił nasz forumowy kolega MELDAMEN :cheers:

Także jak teraz ktos zobaczy ja na mieście to na pewno będzie on hehe

A ja z różnych przyczyn - biore narazie motocyklowy urlop, ale na forum zostaje hehehe

Kamil szerokości!!!

Nie pyrkałeś czasem dookoła CZMP 23/02? Ta bmka od razu rzuciła mi się w oczy :smile: cool.

Patrząc przez dwa posty wyżej to już nie wiem kogo widziałem  :blink:  chyba jednak Ciebie Michallica - Łódź Góra rulez :smile:

Edit:

Także jak teraz ktos zobaczy ja na mieście to na pewno będzie on hehe

ło kuźwa pokręcone jak brazylijski serial.. chyba jestem już zmęczony :blink:

Edited by Vercyn (see edit history)

Mnie widziałeś :smile: a że 20 lat mieszkałem przy CZMP to często tam zaglądam :smile: Musiałem mamie pokazać motocykl. Ona szaleje za takimi maszynami :P Musiała wsiąść na Baśkę i się przymierzyć. Nawet chciała się przejechać ale strach dawać. Mama jest już na motocyklowej emeryturze  :riding: