Jump to content

Zakład oponiarski

Sadriss
 Share

Recommended Posts

Mam ambitny plan zmiany opon. Polecacie jakiś zakład gdzie mi przełożą opony oraz zdejmą zamontują koła? Wskazane jak najbliżej julianowa.Aha, patent na przewiezienie opon motorem też byłby wskazany.

Suchy-wolk

Słyszałem, że u Stoll'a robią dobrze i tanio, a przede wszystkim szybko.

MM RIDER Agata Stoll

Al. Włókniarzy 38

91-348 Łódź

tel./fax: 42 651-57-07

e-mail: salon@mmrider.pl

www.mmrider.suzuki.pl

Co do "patentu", to nie radzę kombinować, bo ktoś na Ciebie naskarży albo spotkasz drogówkę i zapłacisz mandat. Bo do plecaka raczej nie zmieścisz .

MateuszZR7

Słyszałem, że u Stoll'a robią dobrze i tanio, a przede wszystkim szybko.

MM RIDER Agata Stoll

Al. Włókniarzy 38

91-348 Łódź

tel./fax: 42 651-57-07

e-mail: salon@mmrider.pl

www.mmrider.suzuki.pl

Co do "patentu", to nie radzę kombinować, bo ktoś na Ciebie naskarży albo spotkasz drogówkę i zapłacisz mandat. Bo do plecaka raczej nie zmieścisz .

Dobry patent na przewożenie opon motorem, jeżeli dasz radę oczywiście to załóż je na siebie np. tak jak Michelin.

Suchy-wolk

Dobry patent na przewożenie opon motorem, jeżeli dasz radę oczywiście to załóż je na siebie np. tak jak Michelin.

Hahahah, za***isty patent muszę przyznać Dołączona grafika

Zrób tak:Zwiąż dobrze opony ze sobą sznurkiem. Znajdź jakieś stare pasy od samochodu, albo grubszą linkę i przywiąż ją do opon tak, aby stworzył się taki jakby plecak. W tym patencie grunt, żeby dało się z tym na plecach chwilę wytrzymać, żeby się za bardzo nie wrzynało.PozdrawiamRafał

• 2 weeks later...

na początku sezonu wymieniałem opony właśnie w MM. :rolleyes: a dotarłem tam z oponami na plecach coś w stylu gumowego, okrągłego plecaczka.

• 1 year later...

Byłem tam to powiedzieli, że nie zmieniają i powiedzieli żebym gdzieś poszedł do gumiarza na Pojezierską.

Znacie inne miejsca gdzie przyjadę z kołem i wymienią oponę?

Taki serwis na necie znalazłem http://rut-mar-company.eu/ był ktoś? 30zł z wyważeniem to dobra cena?

Edited by Olo (see edit history)

Ja u Kubusia zmieniłem 4 gumy w aucie z przekładką na felgi - zważywszy na ilość złomu jaki tam stał to robota na prawdę szybka. Dzięki jeszcze raz za wciśnięcie mnie w ten burdel Kuba!

Cenowo też atrakcyjnie ;)

Olo, co do Rut-Maru to chłopaki robią ok ale musisz cisnąc z terminem, lepiej umawiać się na konkretny bo jak zostawisz tam moto to stać potrafi długo. Co do samych opon nie powinno być problemu. Ja często tam zajeżdżam z racji że u nich jest serwis Zippa.

Jakubko, a w vfr-ce mojej tył dasz rade wyważyć ? przednią mam wyważoną, lecz ciekaw jestem jak wygląda tył czy nie ma bicia. Z mojej opbserwacji nie była wyważana tylnia nigdy. Jak wyglada taki temat ?