Skocz do zawartości

Zygi


Zygi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam na imię Maciek i nie pije już od roku lol ,a tak poważnie to pochodzę ze Strykowa (tam gdzie krzyżują się wszystkie dwie autostrady) i mam 27 lat.

Od zawsze miałem straszną zajawkę na motocykle,na początku romet zwany motorynką,później skuter a obecnie od jakiegoś czasu jeżdżę białą Hondą Hornet 900.

 

Bardzo mi milo zasilić Wasze grono i mam nadzieje do zobaczenia niebawem na drodze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stryków? Uwielbiam robić sobie tam przejażdżki nad wodę :smile:

 

Siemanko! :biggrin:

hehe ogólnie bardzo dużo osób uznaje "Nasz" zalew jako fajne miejsce docelowe krótszych bądź dłuższych wypadów-nic tylko się cieszyć :smile:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Zygi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :smile:

 

też lubię wycieczki do Strykowa 

 

macie fajny plac zabaw z moją ulubioną pajęczyną :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :smile:

 

też lubię wycieczki do Strykowa 

 

macie fajny plac zabaw z moją ulubioną pajęczyną :smile:

 

Ogólnie dobrze sie dzieje w tym Strykowie,motocyklowo też coraz lepiej.Już od kilku lat istnieje bardzo duża "Strykowska Grupa Motocyklowa" zrzeszająca około 30 czoperów.Teraz ze znajomymi próbujemy stworzyć sportową alternatywę tamtego zrzeszenia. Mamy około 11 maszyn i ta liczba ciągle rośnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mój kolega na czele grupy Heniek :-))  niezły kebab na parkingu , działka na cesarce , ogólnie stryków ok , powitać

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...