Jump to content

Smar Do Bieżni - Gdzie Kupić I Jaki Wybrać?

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Temat sprzętu fitness nie jest mi bliski, zatem chciałbym się was doradzić jaki smar do bieżni powinienem zakupić i w jakim miejscu w Łodzi go znajdę? Mój tata posiada bieżnię od znanej firmy York Fitness i instrukcja przewiduje konserwację taśmy co ok.6-miesięcy, a taki zabieg nie był robiony od jakiś 36-miesięcy i zaczyna się coraz gorzej ślizgać  :hihi:

Mógłbym iść do GoSportu czy innej sieciówki, ale nie mam do końca zaufania do często słabo wykwalifikowanego personelu, który wypycha każdy towar byle opchnąć. Jeżeli nikt z was nie jest związany z tym działem, to będę zmuszony kupić coś co mi wpadnie w oko  :laugh2:

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

Napisz do firmy, która to sprzedaje. Oni Ci udzielą najlepszej informacji. Ew. do jakiejkolwiek firmy, które sprzedają bieżnie. Raz dwa się dowiesz. 

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Napisz do firmy, która to sprzedaje. Oni Ci udzielą najlepszej informacji. Ew. do jakiejkolwiek firmy, które sprzedają bieżnie. Raz dwa się dowiesz. 

Tak zrobiłem Tomku, ale nie mają smaru dostępnego od ręki, a wysyłka kosztuje min. 35 PLN (tańszej opcji uniemożliwiają), więc szukam alternatywy. W dodatku telefonicznie otrzymałem inną cenę za smar, a w odpowiedzi na maila też inną - więc ostatecznie nie wiem ile będę musiał zapłacić przy odbiorze, a cena z wysyłką przekroczy 100 PLN. Sądzę, że to trochę przesada.

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl