Skocz do zawartości

Przegląd,a Sportowy Tłumik I Nieoryginalne Klosze Migaczy.


Mavver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na oku zadbaną SV650s.

Z tym, że ma zmieniony tłumik na Scorpion Evo (EVD, nie mogę takiego znaleźć nigdzie, ale ma taki niebieski płomień na końcu- coś w stylu loga) i nieryginalne kierunkowskazy. Jak wygląda przegląd w takim wypadku- mogą się doczepić?

„Żeby być motocyklistą nie wystarczy benzyna w żyłach, potrzebny także olej w głowie”

Zapraszam na mojego bloga: www.mankut.blog.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech to pewnie blue flame exhaust.

Jak kierunki nie mają homologacji to mogą i jak wydech nie trzyma głośności to też mogą.

Jednak wszystko da się załatwić  ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to blue flame evo- orientujesz się może czy ma on homologację?Kurczę, bo teraz ojciec mi co chwila coś nowego wymyśla.Ile może kosztować komplet kierunkowskazów i wydechu, takiego żeby przeszedł bez problemu przegląd?

Edytowane przez Mavver (wyświetl historię edycji)

„Żeby być motocyklistą nie wystarczy benzyna w żyłach, potrzebny także olej w głowie”

Zapraszam na mojego bloga: www.mankut.blog.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ile może kosztować komplet kierunkowskazów i wydechu, takiego żeby przeszedł bez problemu przegląd?

:smile:  Podejście godne naśladowania ;)

 

Co do wydechu i kierunków to nie stresuj się:smile:  Osobiście przez parę ładnych nalatałem się bez homologacji na cokolwiek, z torowymi wydechami na czele i prócz "paru" konwersacji z Panami z drogówki nie miałem problemu. Przegląd także nie problem, pod warunkiem, że masz znajomych lub pojedziesz do normalnych ( a nie upierdliwych do bólu) diagnostów.

Reasumując.... jeżeli odpowiada Ci to co masz i uważasz, że nie ma to ujemnego wpływu na Twoje bezpieczeństwo ( mam na myśli migacze) to no stres :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, mam nadzieję, że nie będzie problemu z przeglądem jaki i z niebieskimi misiami. Ewentualnie postaram się jakoś wyciszyć wydech.

„Żeby być motocyklistą nie wystarczy benzyna w żyłach, potrzebny także olej w głowie”

Zapraszam na mojego bloga: www.mankut.blog.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migacze z homologacją to koszt 19 zł więc to nie problem w ostateczności. Co do wydechu to też bym się nie przejmował, skupiłbym się na stanie technicznym i prawdziwym przebiegu :smile:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam komin blue flame i również obawiałem się przeglądu. Założyłem mu db killer i pojechałem. Przegląd przeszedł bez problemu choć głośności nie mierzyli. Może dlatego, że po założeniu db killera faktycznie jest dużo cichszy i nie drażnił ucha pana przeprowadzającego badanie. Póki co wkład zostawiam bo brzmienie mu się nie zmieniło, a mi tak w bani nie łupie po dalszej wycieczce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przeglądami to różnie jest. W sobotę byłem to facet tylko sprawdził zgodność numerów z tablicą i tabliczką.

Po nieba błękicie za*******am przez życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...