Skocz do zawartości

Mała Hania Czyli Nx500


elfeti

Rekomendowane odpowiedzi

Na reszcie chwila wolnego czasu i słońca pozwoliła by zrobić jakieś foty.

Honda NX500 Domiantor rok 1991, kolory jak na foto "disco bajlando z lat 90tych" :smile:

18 kW w dowodzie :P

 

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na reszcie chwila wolnego czasu i słońca pozwoliła by zrobić jakieś foty.

Honda NX500 Domiantor rok 1991, kolory jak na foto "disco bajlando z lat 90tych" :smile:

18 kW w dowodzie :P

 

Uwielbiam te malowania ala "Disco Bajlando" :biggrin: Kurcze taka jazda w terenie musi być super ;) Pozazdrościć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry filmik, dobry  :riding:

 

Dzisiaj widziałem moto na żywo w Motorwings, coś tam Ci ciekło?  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie nic nie ciekło... trochę set prawy krzywy i dźwignia hamulca ale u Jakubka otrzymałem wcześniej pomoc i już proste ;) ... to Ciebie bym rozjechał :P faux pas... ;)

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dziś po 3 dniach "leśnych prób" pierwsze upadek... ;)

 

 

jaką kamerę używałeś...?

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jaką kamerę używałeś...?

 

Mam Contour Roam 2, nagranie jest w trybie 720 Action... jest też opcja full HD oczywiście...

 

 

 

i czy złapałeś chociaż tego królika ? :biggrin:

 

odskoczył w ostatniej chwili ;)

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem kogo spotkałem w Motorwings i komu doradzałem lepszy niż Oxford pokrowiec na moto :smile:

Film niezły...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelny Domin :smile: Fajny sprzęcik :smile:. Jedziesz gdzie oczy poprowadzą i nie martwisz się że kończy się asfalt. Wtedy zaczyna się zabawa :smile:

Muzyka w filmie jakbyś ratował świat  :decayed:

Gratulacje sprzęta :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś ofocić mi osłonę tylnej tarczy hamulcowej (to białe pod wahaczem)?

Szukam takiej do XR i poza "serwisem" nie do zdobycia, oczywiście za kosmiczne pieniądze, może od dominika by podpasowała?

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem NX 500 ale w "budzie" z 93roku. Nie wiedzieć czemu 500'tka objeżdżała 650'tki i latałem z chłopakami na GS'ach, CBR itp po 170km/h na Ldzań albo do Leźnicy na grilla po "myjce" w środy. Kurde to były czasy jak jeszcze stara gwardia "Myjkę" organizowała. Ehh, zawsze mi Dominik te czasy przypomina  :moto: Niech służy, to dobre maszyny są. 500'tki bodajże na Austrie były robione albo Italie ze względu na dużo niższe opłaty za tą pojemność.

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mógłbyś ofocić mi osłonę tylnej tarczy hamulcowej (to białe pod wahaczem)?

 

jak tylko dziś nie zapomnę i pogoda pozwoli *stoi pod chmurką ;) to zrobię kilka fot.

 

 

 

500'tki bodajże na Austrie były robione albo Italie ze względu na dużo niższe opłaty za tą pojemność.

 

Dokładnie, moto pochodzi z Austrii tam ze względu na przepisy podatkowe wychodziły w tej pojemności. 

 

 

 

170km/h na Ldzań albo do Leźnicy na grilla po "myjce" w środy

 

tylko tym powyżej 120 nieźle już telepie, albo trafiam na silny boczny wiatr :P ale fakt 18kW które ma wpisane w dowodzie to to na pewno nie ma ;) 

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... Przecież to "Borsuk" jest :P Ulubiony sprzęt dzieciaków w DD2 :P 

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tylko tym powyżej 120 nieźle już telepie, albo trafiam na silny boczny wiatr

Albo kwestia opon. Ja tez miałem 18 kW, firmowy korek nad przepustnicą żeby się otwierała w 3/4 swojej możliwości i zaślepki/zwężki w tym gumowym wlocie powietrza do airboxu. Szybko to wywaliłem i moto szło jak powinno po tej operacji  :riding:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik fajnie zrobiony :smile:

 

Ps. Lewe lusterko czesm Ci sie nie koleboce ? :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No patrz Pan, koło mnie latałeś na tym filmiku :smile: Z tego miejsca gdzie się wyglebiłeś do mnie będzie z 1 km albo nawet nie :smile:

"...nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem..."

http://bikepics.com/members/bzyq/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Hania się powoli zmienia to i trzeba update zrobić :biggrin:flm_1400833914__hanianx500.jpg

Dostała nowy kompletny napęd, stelaże pod kufry / sakwy prod. motostel.pl (przeniesione kierunki) , płytę bagażową aluminiową (mojego projektu wykonanie 90% @Jakubko) i duży bak 21L Acerbis'a i mocowanie do "łyżeczek" z obejmy do rurek 1/2 cala :P  ... jeszcze kilka zabiegów odmładzających, botoksów, liftingów i regulacji ;)

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...