Skocz do zawartości

Dzień Dziecka Dla Dziewczyn Z Ośrodka Wychowawczego.


JAREK-XJR

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jak co roku, tym razem też chciałbym zorganizować Dzień Dziecka dla dziewczyn z ośrodka, w którym pracuję.

Trochę różniłby się on od poprzedniego z kilku powodów:

- ja na pewno będę bez motocykla bo będę z moim Miłoszem oraz moto już będzie czekać na wyjazd tego samego dnia na europejski zlot XJR-ek w Anglii.

-bardziej stawiałbym na wspólne konkursy i zabawy na miejscu niż na wożenie jak rok temu, bo przyznam, że niejednokrotnie przeginaliśmy pałę z prędkościami

-możliwe, że wożonko też będzie ale musimy ustalić pewne rozsądne zasady - z roku na rok coraz więcej wypadków z udziałem moto i nie chciałbym być ciągany po prokuraturach.

 

Imprezę wstępnie planowałem na 2 czerwca (niedziela), zgodnie z tradycją pierwszej niedzieli czerwca.

Domyślam się, że to weekend bożocielny i może z tego powodu być mniej ludzi chętnych ale następna niedziela odpada bo będę wracał z Anglii i chciałbym trochę odpocząć.

 

Jest ktoś w stanie określić się czy przybędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest. you can count on me ;)

 

co do:

"przyznam, że niejednokrotnie przeginaliśmy pałę z prędkościami" - agree. tym bardziej, że dziewczyny miały tylko kask + ew. rękawiczki...

"wożonko też będzie ale musimy ustalić pewne rozsądne zasady" - jak wyżej. winno być tempo spacerowo - przejażdżkowe, tym bardziej, że jeździliśmy w niezłym ruchu po łódzkich ulicach...

 

ps. pogadam w robocie (DELL), może uda mi się "coś wyciągnąć" w ramach akcji "make a difference" (polega to właśnie zazwyczaj na "pomaganiu" przez firmę we wszelaki sposób różnym ośrodkom wychowawczym/opiekuńczym etc.)

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest ktoś na tyle władny, żeby załatwić wejście na Motodrom i tam zorganizować mały pokaz stuntu?

 

Dwa lata, albo trzy, temu była u nas też grupa paramilitarna i dziewczyny mogły trochę postrzelać do tarczek - ma ktoś znajomych wśród takich osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę który też tam pomaga na motodromie wszystko organizować https://www.facebook.com/lachukiziom?fref=ts to on jak tego to z nim gadaj fajny koleżka . Jak byś potrzebował adres to gadaj na priv. . Nie wiem czy słyszałeś o tym wypadku co ktoś wyrąbał się pod DELEM na NSR i wpadł pod auto pisane było w EXPRESIE to on to było w tamte wakacje o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety nie znam nikogo kto byłby w stanie zrobić jakiś pokaz stuntu, więc nie widzę sensy zawracać głowy na Motodromie.

 

Napisałem do gościa ze sklepu militarialodz.pl czy może zorganizować ze dwóch ludzi ze strzeladłami coby dziewczyny mogły do tarcz trochę postrzelać ale na razie brak odzewu.

Zatem pewnie będzie tradycyjnie, powożę/-zimy trochę i tyle. Tym razem jednak zdecydowanie wolniej, ale to do obgadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to musi być ktoś z militarii? nie wystarczy ktoś kto ma jakieś wiatrówki? sam mam 3, a zasady bezpieczeństwa znamy trzeba by jakieś okulary ochronne załatwić. Ale ja się nie zadeklaruje w tym momencie bo nie wiem czy będę miał chwilę żeby podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi ale musi być ktoś odpowiedzialny kto tego będzie pilnował. Czyli nie może być jedna osoba do trzech wiatrówek.

Oczywiście nie twierdzę, że jesteś nieodpowiedzialny.



Mam obawy, że po raz pierwszy w historii jazdy z dziewczynami nie odbędą się:

http://www.accuweather.com/pl/pl/lodz/274340/daily-weather-forecast/274340?day=10

Edytowane przez JAREK-XJR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem nieodpowiedzialny więc mnie do pilnowania nikogo dać nie można ;p tak tylko sie zapytałem czy to musi być ktoś ze sklepu czy nie może być to ktoś inny, ale siebie w życiu bym nie zaproponował ;p

 

aaaa no i nie ufaj prognozie dłuższej niż 1 dzień. Wiatr potrafi sie zmienić w pare minut i od razu zmienia to postać rzeczy. Przykładowo jeszcze godzinę temu nie było deszczu w sobotę http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2013052412&row=418&col=223〈=pl&cname=%A3%F3d%BC

 a teraz już jest, w drugą stronę też się to może zmienić ;)

Edytowane przez Broto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuję nieco temat zbiórki: otóż zbiórka jest na parkingu Manufaktury przy zbiegu ulic Drewnowskiej i Karskiego - tam gdzie co roku składowany jest śnieg w zimie, zgarnięty z parkingów. Godzina zbiórki to 10:00-10:20. 

Ja pracuję w ten dzień od 9 więc wyskoczę trochę po 10 z pracy i podjadę po zebranych i razem najedziemy na ośrodek.

Wejdziemy do środka, krótki apel, na którym tradycyjnie złożę życzenia i rozdam trochę słodkości i jak tylko pogoda pozwoli, zaczniemy jazdy.

 

PRZYPOMINAM O ZABRANIU DRUGIEGO KASKU DLA DZIEWCZYN! BEZ TEGO NIE MOWY O JEŹDZIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jutro się wybiera i dokładnie gdzie ta zbiórka

 Miejsca zbiórki dokładniej niż w poście powyżej Twojego się nie da opisać.

Ja mogę wpaść, ale drugiego kasku nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Nie będę zakładał nowego wątku dlatego pisze tu:

jak co roku chcę w pierwszą niedzielę czerwca - akurat wypada, że jest to 1 czerwca - powozić dziewczyny z ośrodka, w którym pracuję. Gdyby ktoś miał czas i ochotę się dołączyć, byłbym bardzo wdzięczny.

Tak wiem, pewnie niektórzy zarzucą mi brak udzielania się w różnych obstawach, spotkaniach itp. I mają rację ale po prostu nie mam na to czasu: kiedy ja pracuje z dzieckiem jest moja żona, kiedy ona pracuje, dyżur mam ja.

 

Pewnie jak zwykle spotkamy się na parkingu przy Karskiego i później do ośrodka ale jeszcze będę pisał.

Nawet jak nikt nie przybędzie to obiecałem dziewczynom, że będę jeździł sam, a muszę powiedzieć, że z roku na rok jest coraz mizerniej.

 

Gdyby któryś ze sklepów chciał podarować trochę gadżetów też byłoby cudownie.

 

Napiszę też otwarcie, że w żadnych innych imprezach tego dnia uczestniczyć nie mogę bo po prostu mam dyżur w ośrodku od 8 do 16, a później, tak ajk rok temu, prosto z tej imprezy ruszam na europejski zlot XJRek w Chorwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pogoda.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

też pomyślę, jeszcze nie wiem jakie plany zawodowe mam na ten dzień, wstępnie podaj mi liczbę dziewcząt, mogę w ramach mojej handimanii przygotować biżuterię (kolczyki lub bransoletki) z motocyklami :-) o reszcie napiszę, jak się przeorientuję :-)

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie pogoda to jestem na 90% (muszę jeszcze ogarnąć prywatny terminarz...). Pozwolę też sobie zareklamować to wydarzenie na shoutboxie i w grupie facebookowej :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamakirionna - Dziewczyn w ośrodku jest 60 więc ... pewnie zbyt wiele bransoletek byłoby do zrobienia ale wymyślę jakieś konkursy i zabawy i uczestniczki można nagrodzić.

Na ile sztuk można liczyć w związku z powyższym?

Aidekk Dziękuję.

 

Może i w Motogenie ktoś mógłby skrobnąć? Nie chcę się rejestrować tylko w tym celu bo może to być źle odebrane.

Edytowane przez JAREK-XJR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...