Skocz do zawartości

Street Legal Łódź Powraca :)


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna inicjatywa!

 

 

Przedstawię wam słowa napisane przez jednego z naszych kolegów motocyklistów :

 

 

Panie i Panowie,jestem po pierwsyzm konkretnym spotkaniu w sprawie powrotu imprezy organizowanej na przełomie 2008-2009 roku, czyli STREET LEGAL. Było to zjawisko, które miałem przyjemność i satysfakcję współorganizować. Wówczas przyciągnęło ono łącznie kilkuset zawodników i kilkadziesiąt tysięcy gapiów. Za sprawą przychylnych mediów, kontaktów, sponsorów było o nas głośno nie tylko w Polsce, ale i całej Europie.Teraz wszystko idzie w dobrym kierunku i jesteśmy bliscy powrotu na nasze łódzkie podwórko.Wcześniej impreza dotyczyła jedynie wyścigów samochodowych, wyjątkiem był mój jednyny przejazd z profesjonalnie przygotowanym na 1/4 mili pojazdem jednej łódzkiej firmy tuningowej. Z racji zamiłowania do motocykli, chcę za wszelką cenę wzbogacić tą imprezę o wyścigi motocyklowe. Ponieważ nie dysponujemy w pobliżu Łodzi torem przystosowanym do imprez motoryzacycjnych, w grę na chwilę obecną wchodzą jedynie wyścigi na 1/4 mili. Czas, sponsorzy, miasto, media i cała reszta czynników, która towarzyszyła nam przy poprzednich organizacjach, pokażą czy uda nam się dodatkowo wzbogacić imprezę o pokazy stuntu, driftu i inne.Przeszło 4 lata temu z inicjatywy łódzkich klubów tuningowych wytypowano kilku reprezentantów, którzy z pomocą łódzkiego oddziału PZMot po przeszkoleniu otrzymali licencje sędziowskie co było wymagane. Patronat miał Prezydent Miast Łodzi oraz Policja. Cel był jasny - zamiast "ścigać" się po nocach i uciekać na widok Policji, zrobić coś dla tych którym brakuje adrenaliny i uwierzcie wcale nie było jej mniej, niż bez tej całej oprawy.Impreza była cykliczna i taka ma być również tym razem. Wstępnie wiadomo o trzech terminach.Adres na 99% ten sam co poprzednio, czyli najładniejsza "prosta" w Łodzi - słynny DELL i ul. Ofiar terroryzmu 11-go września.Wierzę, że tak jak i mnie, również Wam brakuje takich inicjatyw dlatego zgłaszam się do Was z ogromną prośbą. Przy Street Legalu stały, czynny udział brało przeszło 70 osób. To optymalna liczba ludzi przy imrpezie, w której startuje kilkudziesięciu zawodników w kilku klasach, a całość była przygotowana przez wspomnianych ochotników.Oczywiście z czasem miasto pomogło. Dostaliśmy opłaconą ochronę i barierki zabezpieczające, nadal jednak trzeba było płacić za wypożyczenie sprzętu do pomiaru czasów.Tym razem sprzęt będzie zakupiony, więc będzie znacznie łatwiej.Ponieważ po latach do pomysłu wróciło tylko kilku zapaleńców, poszukiwani są pasjonaci którzy poświęcą swój czas i pomogą przy organizacji.Podział obowiązków zostanie ogłoszony podczas najbliższego spotkania, w Łodzi przy ul. Rewolucji 46  powstaje siedziba na razie nieformalnego ugrupowania, które ma ambicje zyskać status zrzeszenia.Ponieważ bardzo chcę, aby motocykle i motocykliści brali udział zarówno w samych zawodach jak i przy imprezie, proszę o zgłaszanie się do mnie chętnych.Udzielę tyle informacji ile będzie trzeba.Mamy kilku sponsorów strategicznych, ale każdy sponsor to dobry sponsor, więc nigdy ich zbyt wielu. Nie robimy tego dla kasy, bo tej brakuje na pokrycie całościpotrzebnych koniecznych do spełnienia postulatów. Robimy to dla nas - pasjonatów, maniaków, ludzi chcących zrobić coś w tym posranym mieście.Proszę nie zawiedźcie, bo naprawdę warto! Razem na nowo rozsławmy Łódź od tej dobrej strony.Pozdrawiam, Mike

 

Dokładnie takiej imprezy brakuje !!!

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do pomocy :smile: dajcie znać jak będzie wiadomo kiedy :smile: znam kilka osób z tomaszowskiego automobil klubu to oni też pewnie będą chętni do pomocy. Obstawialiśmy parę razy rajdy wiec też wiem w czym rzecz.

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...