Skocz do zawartości

Kawa Zx600R


WiktoR

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nabytek, Kawasaki zx600r rocznik 98 w według mnie najlepszym malowaniu dla tego motocykla. Jeszcze dobrze nie stestowana, a foto robione na szybko na parkingu.  Więcej info i zdjec w najblizszym czasie  :biggrin: Mile widziane komentarze i rady osob, którzy mają/mieli doczynienia z tym modelem  :smile:

 

post-253-0-44520800-1366373709_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidna "stara" konstrukcja

Jedyne słuszne malowanie w tym modelu (nie licząc rocznika 95)

Jedyna słuszna marka ;)

Generalnie czeka Cie przyjemna jazda i raczej brak jakiś dokuczliwych usterek, pod warunkiem, że była traktowana z umiarem, bo niestety kawki bardzo często trudny żywot mają :smile:

Oczywiście mogą się pojawić komentarze, że rama CI pęknie bo w tych modelach pękały itp:) Osobiście widziałem 2 pęknięte, jedna po dzwonie a druga po "wbijaniu gwoździ" ile wlezie więc bez obaw.

 

P.S. Załóż czarna szybkę i wyrzuć tylny chlapacz a na pewno zyska na wyglądzie. Do tego modelu są też bardzo ładnie skrojone błotniki tylne połączone z osłona łańcucha ( mniej syfu leci na amor z koła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten egzemplarz też łatwo w życiu nie miał, ale póki co po kilku dniach użytkowania jeszcze (tfu tfu) psikusa nie sprawiła. A wszelkie zabiegi upiększające to z czasem, na razie chce ją postawić na nogi mechanicznie  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma to jak Kawa;) Niech Ci służy i miłej jazdy życzę ;) LwG

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze kawy nie miałem , ale może.... kto wie , ładne malowanie

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz możesz wstać rano i powiedzieć sobie - "ta Kawa budzi mnie" :smile:

 

Miałem okazje przejechać sie takim sprzetem i własciciel zawsze mówi że to najbardziej turystyczny ze wszystkich sportowców. Szybka i wygodna maszyna, niech sie sprawuje!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...