Skocz do zawartości

Poszukuję Krętej Przechodzącej W Zakręt W Zakręt Dobrej Drogi


nildur

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem prawie głęboko przekonany, że ona gdzieś istnieje, ona na mnie czeka. Bez dziur, prawdopodobnie ma sponsora unię europejską. Wchodząc w zakręt od razu musimy składać się w drugi, a potem w trzeci, następnie w czwarty...

 

Ruch na niej jest niewielki. Nie ma co się spodziewać dużej ilości dzikich zwierząt, czy innych niespodzianek. Bez dużej ilości ślepych zakrętów. 

 

Lokalizacja województwo Łódzkie. Może to być tor kartingowy, czemu nie? Byle móc wjechać motocyklem. Chociaż do to tych 50 km/h jak można się rozpędzić byłoby super.

 

Czy ktoś ją zna, czy ją kiedykolwiek widział? Proszę o podanie lokalizacji. 

 

Prowadziłem własne poszukiwania i w internecie i w świecie rzeczywistym. Bez lepszych rezultatów. Niby coś tam fajnego znalazłem, ale są to ślepe zakręty kończące się brakiem asfaltu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś jednak rozszerzył poszukiwania to proszę:

Iroha-zaka – Japonia

 

Dołączona grafika

 

 

Przełęcz Oberalp – Szwajcaria

 

Dołączona grafika

 

 

Trollstigen – Norwegia

 

Dołączona grafika

 

 

Przełęcz San Bernardino – Szwajcaria

 

Dołączona grafika

 

 

Przełęcz Los Caracoles – Andy

 

Dołączona grafika

 

 

Col de Turini – Francja

 

Dołączona grafika

 

 

Jebel Hafeet Road – Zjednoczone Emiraty Arabskie

 

Dołączona grafika

 

 

Lysebotn – Norwegia

 

Dołączona grafika

 

 

Przełęcz Stelvio – Włochy

 

Dołączona grafika

 

 

Transfagarasan - Rumunia

 

Dołączona grafika

 

 

 

Nie ma za co ;)

Edytowane przez Tomi (wyświetl historię edycji)

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  też CI proponuję Żłobnicę ( ogólnie praktycznie cała gmina Kleszczów) drogi są w stanie bardzo dobrym, a na okolice nie można narzekać ;D

Wiem bo mieszkam w tym rejonie. Obwodnica też jest świetna, nie raz widziałem śmigających tam na większym moto, bo ja skuterem to jak narazie tylko rekreacyjnie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebezpiecznie jest na skrzyżowaniu w Łuszczanowicach i zjeździe z obwodnicy przed stacją, poniważ światła zmieniają się dosyć długo,a niektórym "kierowcom" nie chce się czekać i "pakują się na chama".  Jeszcze w samym Kleszczowie jest trochę piachu na drodze także trzeba uważać (chyba, że posprzątali już, bo jechałem 2 dni temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żłobnica czy Kleszczów oglądałem, przejrzałem na youtube z 3 filmiki, i jakoś nie widzi mi się z moim sprzętem gdzie mam v-max jakieś 100 km/h. Z tym filmików co wydziałem wynika, że zakręty można brać z dużą prędkością, są długie i nie pod dużym kątem. Idealnym byłby tor kartingowy lub górskie drogi które zaproponował Tomi. Krótkie o dużych kątach. Chyba, że za mało filmików widziałem, prosiłbym o jakieś zdjęcia, czy filmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem nad Jeziorskiem i tuż przed samą tamą od miejscowości Niemysłów jest taka droga przez las około 4km samych zakrętów :riding: Nie są może bardzo ciasne ale asfalt równy a ruch  około 19 znikomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żłobnica wcale nie jest idealnym miejscem do ostrej jazdy.. Głównie z powodu piachu zalegającego na jezdni  :mellow: A szkoda, bo profilowanie zakrętów jest fajne :smile: Naprawdę trzeba tam uważać... Sporo osób już się tam wysypało... 

 

 

 

Idealnym byłby tor kartingowy

 

To nie możesz pojechać do Radomia na karting? Problem miałbyś rozwiązany... :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś jednak rozszerzył poszukiwania to proszę:

Iroha-zaka – Japonia

 

iroha-zaka-2.jpg

 

 

Przełęcz Oberalp – Szwajcaria

 

oberalp-pass-1.jpg

 

 

Trollstigen – Norwegia

 

trollstigen-1.jpg

 

 

Przełęcz San Bernardino – Szwajcaria

 

san-bernardino-pass-1.jpg

 

 

Przełęcz Los Caracoles – Andy

 

los-caracoles-pass-2.jpg

 

 

Col de Turini – Francja

 

col-de-turini-1.jpg

 

 

Jebel Hafeet Road – Zjednoczone Emiraty Arabskie

 

the-jebel-hafeet-mountain-road-1.jpg

 

 

Lysebotn – Norwegia

 

lysebotn-road-1.jpg

 

 

Przełęcz Stelvio – Włochy

 

stelvio-pass-1.jpg

 

 

Transfagarasan - Rumunia

 

transfagarasan-1.jpg

 

 

 

Nie ma za co ;)

Mój Boże... coś pięknego  :dance: ciekaw jestem czy jest tam gdzieś w pobliżu stacja benzynowa(?) bo na jednym baku i komplecie opon chyba by się nie skończyło... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie głęboko przekonany, że ona gdzieś istnieje, ona na mnie czeka. Bez dziur, prawdopodobnie ma sponsora unię europejską. Wchodząc w zakręt od razu musimy składać się w drugi, a potem w trzeci, następnie w czwarty...

 

Ruch na niej jest niewielki. Nie ma co się spodziewać dużej ilości dzikich zwierząt, czy innych niespodzianek. Bez dużej ilości ślepych zakrętów. 

 

Lokalizacja województwo Łódzkie. Może to być tor kartingowy, czemu nie? Byle móc wjechać motocyklem. Chociaż do to tych 50 km/h jak można się rozpędzić byłoby super.

 

Czy ktoś ją zna, czy ją kiedykolwiek widział? Proszę o podanie lokalizacji. 

 

Prowadziłem własne poszukiwania i w internecie i w świecie rzeczywistym. Bez lepszych rezultatów. Niby coś tam fajnego znalazłem, ale są to ślepe zakręty kończące się brakiem asfaltu.

 Jest taka droga, a nawet kilka, ja jeżdże tam regularnie i nie trzeba szukać daleko, wystarczy dojechac do Uniejowa, a z niego kierowac na Wilamów, Można polecieć przez ostrowsko, Kuczki Skotniki do Wilamowa a potem na Czepów i odbić na Orzeszków  i do Uniejowa :smile: 

 

Chyba tam jest nawet lepiej niz to czego szukasz B)

 

Ja na tych pieknych asfaltach ujeżdżam sie do upadłego, potem przez jeziorsko do domu i dzień jak z bajki :cheers:

 

Pozdro - jak nie trafisz pisz na PW :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdro - jak nie trafisz pisz na PW :smile:

 

Póki co mu się nie przyda ta wiedza :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 300 zakrętów na 11 milach....mekka dla motongów i może kiedyś...

 

a jeśłi chodzi o naszą okolice to raczej kiepsko jak jest już troche zakrętów to wąsko, lub  asfalt do d....y.

Chcesz pojeździć - ale to wypady weekendowe - kotlina Kłodzka(zieleniec, autostrada sudecka, droga stu zaktrętów - położyli tam nowy asfalt więc miodzio).

Chcesz dołożyć do tego CZYSTY asfalt bez syfu, piachu, liści, kurczaków, kotów - dwa kroki na trasy czeskie - Kraliky, Branna (tam rozgrywają górskie mistrzostwa Czech - rewelecyjne trasy - i dla ostrych ścigantów i do fajnej turystyki.

Dalej - okolice Wisły, Ustronia - tak wiem daleko ale waruki bez porównania z około łódzkimi

post-192-0-19417600-1367859275_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedź na bieszczadzkie "pętelki" ... 

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem prawie głęboko przekonany, że ona gdzieś istnieje, ona na mnie czeka. Bez dziur, prawdopodobnie ma sponsora unię europejską. Wchodząc w zakręt od razu musimy składać się w drugi, a potem w trzeci, następnie w czwarty...

 

 

jeśli nadal szukasz... proszszszę

 

rkxp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...