Jump to content

Suzuki Dr Big


Wino
 Share

Recommended Posts

Halo Halo!!!Czy ktoś z szanownego grona może ujeżdża Doktora Biga? Albo może zna kogoś kto takim śmiga?Chciałbym się przymierzyć do takiej maszyny bo nie wiem czego mam szukać :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem okazję zrobić nim w sumie kilkaset kilometrów na dr800 big. Trochę po trasie, trochę po mieście, w terenie go nie sprawdzałem. Były to moje pierwsze przejażdżki po prawku, więc dużego doświadczenia nie miałem, jednak: przeżyłem i problemów nie sprawiał. Mam 185cm wzrostu, więc problemów z utrzymaniem go nie miałem. Na spotkaniach pod centralem takiego nie widziałem, ale jakieś transalpy i africki bywały, a tam siedzi się podobnie. Generalnie fajnie się tym jeździ siedząc, można czasem stanąć i rozprostować nogi, z tego co kuzyn mówił to w terenie też sobie radzi. Wydaje mi się, że to dobra opcja dla posiadających doswiadczenie w terenowej jeździe, bo jednak swoje waży.

Link to comment
Share on other sites

DR 800 to bardzo trwały i wygodny motocykl ale raczej turystyczny . Teren dla DR BIG to jedynie utwardzona droga szutrowa . Jest to ciężkie enduro do dalekich wypraw . Jeżeli liczysz że będziesz w terenie śmigał jak np DR 350 to zapomnij . Ale fajny motocykl uniwersalny - można jechać 200 km asfaltem i zjechać na szutry.

Link to comment
Share on other sites

radzę tu np popytać http://suzukidr.pl/forum/ czy tutaj http://www.drbig.info/forum/ no i jak nie czytałeś: http://www.motogen.pl/Suzuki-DR-800-krol-wsrod-singli2,7988.html

 

sam doświadczenia nie mam ale szukałem trochę DR ale 600 (*od 99 dwie tarcze) albo 650 i na co dzień chyba to lepszy wybór... w końcu staneło na Dominatorze ;) 

motorcycle.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...