Skocz do zawartości

Moto Grill W Moto-Moto 24.04


Naem

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :)cieszę się, że ponownie mogę Was zaprosić na Moto-grilla w Moto-moto :biggrin:

 

 

--- odbędzie się on w ostatnią środę kwietnia - tj. 24.04  --- zapraszamy od godz. 18:30UWAGA: teraz salon jest w nowej lokalizacji - Łódź - Włókniarzy 217 (między Konstantynowską a Mickiewicza - zachodnia nitka, na przeciwko jednostki wojskowej)--- oczywiście jak zawsze czekać będą na Was pyszne karczki, przewidywany jest także konkurs ZAPRASZAMY!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tym roku mi się uda. Nawet mam znacznie blizej.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzut beretem ode mnie , a i grille u was zawsze były udane . Jestem

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli do tego czasu moje malenstwo bedzie w stanie wyjechac na "czarną masę"

to obowiazkowo

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to w tygodniu ja wrócę dopiero w sobotę a słyszałem że jest fajnie na tych spotkaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O ile zostanie coś po wizycie Rolka i Zyygiego.

 

Ja to ostatnio uważam na ilość jedzenia bo waga trochę już nie ta :smile: ale Zyygy to pewnie zje karczki z grilem i całym stołem obok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak tyle zje to juz mu sie tablica nie schowa bo guma bedzie blokowac

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno policja pozwoliła zablokować jeden pas ruchu i tam będzie rozłożony grill.

Zaznaczmy ze to lewy ma byc zablokowany :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...