Skocz do zawartości

Yuna80


Yuna80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Anna, mam 33 lata, mieszkam na Teofilowie i dopiero zaczynam przygodę na dwóch kółkach :smile: W zeszłym roku po raz pierwszy w życiu wsiadłam na motocykl i od razu się zakochałam :smile: W tej chwili dosiadam Kawasaki ZXR 400 i na poczatek chyba mi wystarczy :smile: Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj... Aniu :smile: wsio dobrego na nowy sezon :smile:

 

i co ? i nikt przede mną nie awanturował się o fotkę... to nadrobie zaległości forumowej płci brzydkiej i napiszę:  droga Aniu proszę o zapoznanie się z regulaminem ;) - wymaga on aby przedstawicielka płci pięknej załączyła stosowną fotkę swej postaci :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jej Aniu jakaś Ty posłuszna... aż zacząłem mieć wyrzuty sumienia - bo wiesz... ten punkt regulaminu... trochę spreparowałem :dance: celem wyłudzenia zdjęcia.. mam nadzieję że mi wybaczysz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez nie obrazilam sie:) Zapoznalam sie z regulaminem i wiem, ze takiego punktu tam nie ma. Ale... niech Ci bedzie:) Mam nadzieje, ze chociaz z fotki zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała Anno  :biggrin:

Zdjęcia obowiązkowo  ;) tak się przyjeło na tym forum .. :P  Jack  Krzysztof nas wyprzedził z informacją o zdjęciu  :hihi:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj TAAAK :smile: zarówno fotka jak i ujawniona na niej motocyklistka jak najbardziej w porządku :smile: i w tym zakresie wypowiadam się jako plenipotent wszystkich osobników płci odmiennej :smile:

 

:smile: Daniel raz mi się udało Was wyprzedzić i zobacz - jak skutecznie :smile:

Edytowane przez Bambrys (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel raz mi się udało Was wyprzedzić i zobacz - jak skutecznie

hmm skutecznie to gdzie ta focia  :biggrin:  Krzysztof ktoś cię tu zrobił w bambuko   :hihi:

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, oby to bylo ostatni raz z tym wyprzedzaniem o foto. no! rozumiemy sie? :biggrin:

 

Przywitac Anie, ale.. Ania Ania, gdzie to foto? ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to male w avatarze? lee ;)

Dooobra, daj mi trochę czasu... :biggrin:  Póki co próbuję rozkminić to forum i namierzyć gdzie dodaje się foty do mojej galerii...

Avatara nie widzą ślepatory..... :hihi: .

Cześć Aniu.....mamy do siebie rzut beretem :biggrin: .

Nice... Jak naprawię Kawkę, to mozna gdzies śmignąć... :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...