Skocz do zawartości

Opoczno 28 Kwietnia


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co w  Opocznie jeszcze nie byli. Msza jest przed kościołem na placu targowym a ksiądz święci sprzęta z jadącego motocykla.

Impreza jest ciekawsza niż w Bełchatowie. Droga fajna. No i grochówka mniam mniam.

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przyznam, że z tego co pamiętam, to z "super imprezy" w Opocznie co najmniej połowa zwiała mniejszymi grupkami zaraz po mszy, bo nie chciało im się brać udziału w paradzie, a na jedzenie woleli szukać innych lokalizacji. Na chwalonym równie intensywnie zakończeniu w Bełchatowie część (w tym i ja) nie czekając na mszę zwiała na winkle, a na równie mocno wyczekiwanych "pokazach i innych atrakcjach" spędziła z 15 minut, aby w mniejszych grupkach skoczyć na wiatraki czy też jedzonko. W praktyce z 60 motocyklowej ekipy po pół godzinie wyczekiwanych stuntowych pokazów ciężko było w tłumie wypatrzeć kogoś z forum. Ani o to pretensji nie mam, ani mi to przykrości nie sprawia. Tak tylko piszę, żeby ci co byli sobie przypomnieli jak te wszystkie atrakcje podziwiali w praktyce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co w  Opocznie jeszcze nie byli. Msza jest przed kościołem na placu targowym a ksiądz święci sprzęta z jadącego motocykla.

Impreza jest ciekawsza niż w Bełchatowie. Droga fajna. No i grochówka mniam mniam.

 

W takim razie  Opoczno :smile:  Choć ja i tak z mszy nic nie wyniosę.

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wtedy pojechałem  na winkle. Równie dobrze umówiona grupa może jechać gdzie chce a Ci co chcą po Bożemu na rozpoczęcie.

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam okolicę wiec jak coś to mogę poprowadzić do Opoczna ;)

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skusze i polecę na Opoczno w Bełchatowie byłem dwa razy a w Opocznie nie, mimo, że to 30km od mojego rodzinnego domu:) to skąd lecimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze opoczno jest gwarantowane i udane :smile: agata z checia mozemy poleciec jezeli utrzymasz predkosc przelotowa 170 :smile:

:P hehe a tak na powaznie to jazda bedzie raczej spokojna

 

170km/h to bardzo spokojna jazda ...

 

Kusicie tym Opocznem

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opoczno w skrócie z 2012 jak poniżej - można sobie porównać, bo pewnie będzie podobnie (czyli b.długa parada, za***iste kolejki do żarcia, i jakieś pokazy. Z plusów - to zawsze okazja na spacer na 2oo, lub by spotkać się w większym gronie i pogadać o pierdołach ;)).

 

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opoczno sobie w tym roku daruję. Jeśli nie będzie jakiegoś lepszego planu, pewnie Bełchatów, aczkolwiek jeśli już - pewnie będzie tylko punktem przelotowym w tym dniu ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ew. zrobić objazdówkę, Opoczno, Bełchatów, i inne po drodze... jakieś papu smaczne etc. odległości są małe, więc... ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, w tym samym dniu jest Bełchatów. I teraz pytanie, który zlot wybrać? Bełchatów jest niby udane. ; )

Ja mam płytki z Opoczna i jestem zadowolony :smile:

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nudy, może w tym roku się poprawi, ale w ubiegłym roku najlepszy to był przejazd kilkudziesięciu motocykli przez te ok.100km - to było fajne przeżycie, a nie stanie pod Kościołem w skwarze na małym placyku. Od razu polecieliśmy z chłopakami na lody - szkoda, bo fajna traska, ale klimat cienki. 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...