Skocz do zawartości

Modeka - opinie


Emil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na dniach mam zamiar kupić sobie Jakiś ciekawy zestaw dwuczęściowy (kurtka , spodnie) i tu zwracam się o pomoc do forumowiczów. Tak jak w tytule tematu ostatnio zainteresowała mnie firma Modeka. Na owy zestaw chcę przeznaczyć ok 1300 zł. Wczoraj byłem w autoryzowanym sklepie tego producenta i Znalazłem coś dla siebie za 1300 zł z hakiem. Sprzedawca strasznie chwalił sobie tę firmę, no bo trudno, żeby nie :biggrin: Faktycznie kurtka i spodnie wyglądają spoko, są estetycznie wykonane i ogólnie cieszą oko tylko teraz rodzi się pytanie czy odzież tej firmy sprawdza się podczas jej użytkowania? Może ktoś z Was posiada aktualnie jakiś ciuch Modeki, bądź kiedyś miał do czynienia z jej produktami? Wiadomo takie rzeczy kupuje się na dłuższy okres wiec szkoda byłoby pluć sobie później w brodę. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę chyba niewiele osób ma tu coś do powiedzenia, a sam chciałbym poznać opinie wśród użytkowników. Osobiście noszę taką kurtkę i z tego względu poleciłem ją Emilowi, ze względu na dobry stosunek cena/jakość. Jednak nie mam porównania z innymi markami niestety.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam cały zestaw Modeki. Jest wygodny, niezła gwarancja poza tym nie należę do ludzi szczupłych a w modekę się zmieściłem B) . Miałem szlif 2 lata temu i ciuchy sprawdziły się w 100%.

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motopublica w Łodzi jest dystrybutorem Modeki. Spory wybór, profesjonalne doradztwo. Pomacaj, poprzymierzaj i sam oceń. Modeka ma raczej dobrą opinię i relacja ceny do jakości jest fajna. Kojarzę sporo osób które ubiera się w Modekę, choć sam nie mam doświadczeń z tę marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil się nie chwalił, ale w sobotę zakupiliśmy zestaw (spodnie + kurtka) właśnie MODEKI. Aktualnie bez zarzutów, może skusilibyśmy się na inną firmę, ale ceny zaczynały się grubo ponad 1000zł. Cena do jakości jest w porządku, a ja 3 lata jeździłem w kurtce MODEKI, to wyrobiłem sobie opinię, dodatkowo mój tata jeździ też 3 sezony w zestawie i chwali.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj zdałem sobie sprawę, że ponad 3 sezony ujeżdżam w rękawicach Modeki, które są w bardzo dobrym stanie :P W sumie się zdziwiłem, ale obejrzałem je sobie dzisiaj i jak na tyle narobionych wspólnie kilometrów - trzymają się w dobrej kondycji, a słono mnie nie kosztowały :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kurtkę Modeki i jest bardzo wygodna, ma dwie wypinki więc na różne temperatury się nadaje. W przyszłym sezonie kupię sobie spodnie tej firmy, bo te co mam po 2 sezonach niezbyt intensywnego użytkowania zaczynają się sypać :sad2: A takie fajne były... Niestety nie pamiętam jakiej firmy mam te spodenki ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam komplet Modeki od trzech lat, jedyny problem w tym sezonie rozsypał się ochraniacz łokcia - bez problemu wymieniony u dystrybutora.wlczyłęm tylko z rękawicami letnimi SunRider - pierwsze posypały się po sezonie (puściły szwy, przetarty materiał na bokach), również reklamacja bez problemów przyjęta.Generalnie jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam kurtkę modeki silas i również jestem zadowolony, kurtka jest solidnie wykonana i dobrze się nosi. wentylacja jest dobra no ale wiadomo na gorące dni to nic nie pomaga ;) jest jedna podpinka ale tak naprawdę nie trzeba jej zakładać chyba że zaczynamy już jeździć wcześnie. generalnie jestem zadowolony i teraz jeszcze sobie spodnie zakupie do kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...