Skocz do zawartości

Silnik Przerywa Przy Ruszaniu - Yamaha R6 2003 R


mundurowy88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem przy ruszaniu a mianowicie przy puszczaniu sprzęgła silnik przerywa jakby nie dostawał paliwa albo nie palił na wszystkie gary to samo jest gdy jade np na 1 lub 2 bez gazu i chce przyspieszyć szarpnie pare razy i jest ok na obroty wkręca się ładnie i dzieje się tak tylko na rozgrzanym silniku. Miał ktoś tak ? co może być przyczyną ?

Szykowana była do sezonu po całości filtry płyny itd i wymieniany był regulator napięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś tak

 

Ja,rozwiązanie to świeczki,gaźnik/wtryskiwacz,kabel zapłonowy oraz regulacja zaworów  tylko 4 opcje,napisz co ci robii?

Edytowane przez SOBOL (wyświetl historię edycji)
http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo u siebie. Pomaga większa ilość gazu choć może to być moje złudne wrażenie.

 

Niczego co wymienił kolega wyżej nie robiłem prócz wymiany oleju, filtrów itp...

 

SOBOL to rozwiązanie to w takiej kolejności jak podałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa paliwa , filtr powietrza , cewki , świece , przewody , czyszczenie wtrysków ,

jak nie coś z tego to będziemy myśleć dalej

choć najbardziej stawiam na pompę paliwa , cza ją rozebrać i wyczyścić

nie wiem jak to się ma do r6 ale możesz jakoś spr błędy ?

Edytowane przez Majka11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo u siebie. Pomaga większa ilość gazu choć może to być moje złudne wrażenie.

 

Niczego co wymienił kolega wyżej nie robiłem prócz wymiany oleju, filtrów itp...

 

SOBOL to rozwiązanie to w takiej kolejności jak podałeś?

Nie,tylko przykład

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo u siebie. Pomaga większa ilość gazu choć może to być moje złudne wrażenie.

 

Niczego co wymienił kolega wyżej nie robiłem prócz wymiany oleju, filtrów itp...

 

SOBOL to rozwiązanie to w takiej kolejności jak podałeś?

najtańszą opcją jest chyba wymiana świec można wyczyścić zbiornik jak i tak już go zdejmujemy i sprawdzić przewody od fajek jak to nic nie da to cza szukac przyczyny dalej - tej bardziej kosztownej ... ;/

no i niestety nie są to świece ... za to rozmawiałem ze znajomym i poleciał sprawdzić czujnik położenia wału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2003 rok pierwsza wersja na wtrysku

jesli ze świecami przewodami itd wszystko ok

 

 

to na początek zalej innym paliwem tzn z innej stacji i wlej STP do czyszczenia wtrysków - może coś pomoże jak nie to cza rzobierać pompę paliwa pewnie daje liche ciśnienie

przerabiam właśnie podobny temat u siebie z tym że nie mam sie kiedy za to zabrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lałem 98 i to samo ... pompe paliwa bym wykluczył bo miałem w aucie taki problem i objawy były zupełnie inne nie wkrecała się na obroty i był kłopot z odpalaniem ... zamowiłem cewke i przewody i zobaczymy co będzie dalej , bo powoli kończą mi się pomysły a przerywa miedzy 1.6 tyś a 2 tyś obrotów tak to jest wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdź kompresję na cylindrach. Jeśli będziesz miał na którymś garze mniejszą to będziesz wiedział gdzie szukać.

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

problemem okazały sie jednak świece ... które wg nie były dokręcone ( i weź tu zaufaj mechanikowi - moto było u 2 i każdy twierdził że świece ok a problem leży gdzie indziej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szkoda gadać ... gdyby nie życzliwy kolega Łukasz który odwiódł mnie od pomysłu dawania moto do mechanika mogłoby być cienko. Morał z tego taki żeby robić wszystko samemu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...