Jump to content

Gdzie W Łodzi Kupie Manometr Do Sprawdzania Ciśnienia Sprężania

Olo
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...

W tym sklepie jak chcecie coś kupować to zamawiajcie na allegro i jedźcie po odbiór osobisty do sklepu, jak cos kupowałem od tego faceta to sprzedał mi drożej niż na allegro, niby niedużo bo chyba 10zł ale to zawsze coś ;)

Kamil, maila napisałem do niego, że chce kupić i zamiast 99 to 100 policzył :P Do pomiaru trzeba odciąć dopływ paliwa?

To policzył normalnie

NIetrzeba odcinać paliwa, wyciagasz fajke, wykrecasz swiece, wkrecasz końcówke z manometrem i "próbujesz zapalić motor" ( tak żeby kilka razy zakręcił)

Wyjąłem wężyk od podciśnienia do baku, nie chciałem żeby do manometru dostała się wacha

Silnik rozgrzałem przez 3 min na postoju i pomiar wyszedł 11,9 bara

Wynik chyba dobry,  poszukaj gdzieś w necie serwisówki do cbrki i sprawdź jaka powinna być prawidłowa kompresja

michal_lc4

To Ty kupowałeś we wtorek koło 15ej na Szczecińskiej ten manometr ? Jak tak to się minęliśmy w sklepie, ktoś kupował właśnie do motocykli przy mnie. Jak by co drugi taki sklep, znacznie tańszy, z narzędziami jest na Gdańskiej 65. Dla potomnych, bo widzę że już kupiłeś ;-)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Możliwe, była wtedy tak +/-15:30 jak wchodziłem to wychodziłeś? :biggrin: Za 37zł są Przędzalnianej tylko, że samą gumą.

michal_lc4

Świat jest mały  ;)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel