Skocz do zawartości

Pianka Uszczelniająca Do Opon ?


Paczenko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciał bym się dowiedzieć czy ma ktoś doświadczenie z tego typu pianką: http://mmoto.sklep.pl/pl/p/PIANKA-USZCZELNIAJACA-DO-OPON/91 . Czy stosował ją ktoś gdy złapał gumę . Jeżeli tak to czy w oponach dętkowych czy bezdętkowych i oczywiście czy pomogło ? Proszę o wasze opinie . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem o 1 w nocy na drodze łódź - kruszów.. :P

cbr..

powiem że rewelki jako takiej nie było... B)

mój gumiarz nie kręcił nosem... ;)

gdyż szmatka czysta u mnie załatwiła sprawe.... :decayed:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dętkowych się to nie nadaje bo skleja dętkę z oponą i są problemy - często oba do wyrzucenia, choć osobiście nie testowałem.

Najlepsze rozwiązanie 2 łyżki + łatki / dętka zapasowa i lecisz :smile:

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dętkowych się to nie nadaje bo skleja dętkę z oponą i są problemy - często oba do wyrzucenia, choć osobiście nie testowałem.

Najlepsze rozwiązanie 2 łyżki + łatki / dętka zapasowa i lecisz :smile:

Sam Piotrek wiesz że na trasie w nerwach i z łyżkami w rękach to potem masz bankowo felgi porysowane,ja polecam pianę,stosowałem-koło napompuje nieraz uszczelni całkowicie i na warsztat dolecisz :moto:

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Piotrek wiesz że na trasie w nerwach i z łyżkami w rękach to potem masz bankowo felgi porysowane,ja polecam pianę,stosowałem-koło napompuje nieraz uszczelni całkowicie i na warsztat dolecisz :moto:

Dlatego trzeba to na spokojnie zrobić w garażu pierwszy raz żeby się nauczyć. Są do tego specjalne nakładki na felgę, żeby nie porysować felgi. Inna sprawa to kwestia czym kto lata - ja tam rysek na feldze nie przeżywam nawet jeśli jakieś zrobię łyżką, a nie wyobrażam sobie nie umieć zrobić koła w trasie (moje moto waży ok. 200kg i centralki nie mam, problemu też nie :smile: )

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...