Skocz do zawartości

Kierunkowskazy Problem!


mati428

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam taki problem poniewaz, w zime jak moto stalo moj ojcec cos przenosil i urwal mi kierunek, wiec kupilem sobie ladne strzaleczki, zamontowalem wszystko ladnie pieknie, lecz kiedy wlaczam je kierunkowskazy nie przerywaja....(te nowe zarówka 5W) i wzioem z ciekawosci jakis kable zarówke 21W i tak na krotko i wtedy bez problemu wszystko dziala, przerywa i wszystko dobrze. co musze zrobic? kupic nowe kierunki czy cos? dodam ze wiekszej zarowki nie wloze bo nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywacz elektroniczny zakonczy Twoje problemy

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupie innej zarowki bo tam jest taka zarowka jak postojowki , wciskana malutka

są w sprzedaży takie wciskane jak do postojówek czyli wkładasz i obracasz 21wat   wielkości 4-watowych(wiem bo miałem) cena chyba 5 czy 6zł/szt

 

taka

http://p.alejka.pl/i2/p_new/18/17/zarowka-t10w-12v-10w-ba9s-jednostka-sprzedazy-1-szt-oswietlenie-zarowki_0_b.jpg

zresztą Paweł takie pokazał,ale zamiast kupić żarówkę to lepiej kombinować z rezystorem czy przerywaczem?

 

 

daj jakiś link z żarówką jaką masz u siebie

Edytowane przez SOBOL (wyświetl historię edycji)
http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

na Twoim miejscu nie kombinowałbym z dziwnymi żarówkami 5 W do kierunkowskazów bo tam powinny bć 21W , pewnie te 5 W kiepsko świecą , jeśli zaliczysz dzwona i się dopatrzą że masz jakieś dziwne kombinacje , i jak trafisz na cwaniaka to dostaniesz przyczynienie do wypadku , pracuje w branży więc znam temat od podszewki , jak Cię nie stać na nowe to jedź za tydzień na MWB

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...