Skocz do zawartości

Szlifowanie Płytek Zaworowych - Gdzie?


Simin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Orientuje się ktoś gdzie w Łodzi można dać do szlifowania płytki zaworowe?

 

Mam 3 płytki o średnicy 2,95 (suzuki GS500) które muszę trochę zjechać. 

 

Jak wymiar będzie dokładny nawet nie musi być to szlifierka magnesowa.

 

Wiecie może który warsztat / zakład może się tym zająć?

 

 

Pozdrawiam,

Simin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Makak oddawał do szlifowania więc napisz do niego,z tym że miały 7mm,szlifierz miał zrobioną podstawkę pod tak małe płytki bo bez tego nikt ci tego nie zrobi z powodu zbyt rzadkiego uzwojenia stołu.Jeśli masz tylko trzy sztuki to lepiej  kupić bo wydasz na szlif podobne pieniadze jak na nowe

Edytowane przez SOBOL (wyświetl historię edycji)
http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz tylko trzy sztuki to lepiej  kupić bo wydasz na szlif podobne pieniadze jak na nowe

Ok, dzięki za info - zamówiem już 5 płytek różnych grubości... Powinny wystarczyć do przymiarki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok, dzięki za info - zamówiem już 5 płytek różnych grubości... Powinny wystarczyć do przymiarki :smile:

 

Nie wiem czy dobrze robisz zamawiając "do przymiarki"  mam nadzieję że wiesz że do ustawienia luzu zaworowego na tzw."płytkach" trzeba kartkę papieru długopis i matematykę? pomijając szczelinomierz i suwmiarkę.

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze robisz zamawiając "do przymiarki"  mam nadzieję że wiesz że do ustawienia luzu zaworowego na tzw."płytkach" trzeba kartkę papieru długopis i matematykę? pomijając szczelinomierz i suwmiarkę.

 

Zdaje sobie z tego sprawę. Ale mając zawory i gniazda po szlifie i wymianie uszczelniaczy kartka i długopis nie wystarczy :P

 

Z matmy nigdy kłopotów nie miałem, i wiem że mając luz mniejszy od 0 na najcieńszej płytce jest jeszcze za mało danych na obliczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale mając zawory i gniazda po szlifie i wymianie uszczelniaczy kartka i długopis nie wystarczy

 

Nom widzisz,nie wiedzieliśmy że gniazda obrabiane,mimo to powodzenia i szybkiego ustawienia za pierwszym razem

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie bawiłbym się dziś w szlifowanie płytek , kupić można za grosze , lub ewentualnie wymienią Ci to na dowolnym serwisie też za grosze

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...