Skocz do zawartości

Strój Motocyklowy Alpinestars - Dobry Wybór?


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wyrosłem już ze swojej kurtki i nastał czas kupić coś porządnego. Podpowiedzcie mi czy dobrze celuję. Mierzyłem kilka zestawów i najbardziej podpasował mi:

kurtka - gp pro - 1700zł

spodnie - gp plus - 1100zł

buty - sm-x plus - 1000zł

Może coś lepszego znajdę w tej cenie, lub coś podobnego w niższej. Świetne ceny znalazłem na pewnej stronie (nie wiem czy mogę podać adres. W dodatku od tego co napisałem jeszcze 10% upustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę jednoczęściowego ze względu na wygodę  ;) Bo jak u mnie na wsi zobaczą Alpinę, to będę kozak  :decayed:  Tak na poważnie, to nie miałem dużego wyboru w Liberty w Łodzi, a Alpina słynie z dobrej jakości produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór bardzo dobry, bez gwiazdy nie ma jazdy :biggrin:

Ja też wolałem kupić 2 częściowy kombinezon, chociaż będzie można kurtkę na zlotach zdjąć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łodzi można różnych producentów sprzęt motocyklowy kupić. HELD ma bardzo fajne produkty

Sprzęt w sumie niezły ale trochę przerost formy GP pro na fazera ;)

Buciki też raczej sport i trochę męczące w zakładaniu ale bardzo  fajne.

Mógłbyś oszczędzić trochę bez strat w bezpieczeństwie.

Jednak te znaczki ostro jeb.... po oczach dodadzą za 1000pkt do zaje.....

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łodzi można różnych producentów sprzęt motocyklowy kupić. HELD ma bardzo fajne produkty

Sprzęt w sumie niezły ale trochę przerost formy GP pro na fazera ;)

Buciki też raczej sport i trochę męczące w zakładaniu ale bardzo  fajne.

Mógłbyś oszczędzić trochę bez strat w bezpieczeństwie.

Jednak te znaczki ostro jeb.... po oczach dodadzą za 1000pkt do zaje.....

 

 

ej ty.... masz coś do fazera.....................? :smile:

 

Tak naprawdę to dobry wybór i jak bym miał taką kaskę na ten cel to też bym kupił alpinkę albo daineskę.

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ej ty.... masz coś do fazera.....................? :smile:

Ależ skąd. Jakbym śmiał.

Wbijanie się w typowy sportowy zestaw z zaje... wielkimi znaczkami na turystyka mnie osobiście się średnio podoba  ale fakt że jakość  oki.

 

LwG ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alpinów smx+ jeszcze nie testowałem , kupiłem z miesiąc temu

złych opini o nich chyba nie słyszałem

w cenie tych 2700 zł możesz kupić równie dobrze 2 częsciowe kombi np berik czy arlen ness nie przepłacająć za A;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę jednoczęściowego ze względu na wygodę  ;) Bo jak u mnie na wsi zobaczą Alpinę, to będę kozak  :decayed:  Tak na poważnie, to nie miałem dużego wyboru w Liberty w Łodzi, a Alpina słynie z dobrej jakości produktów.

Kierując się lansowaniem na wsi zdecydowanie alpina :decayed:

 

Ależ skąd. Jakbym śmiał.

Wbijanie się w typowy sportowy zestaw z zaje... wielkimi znaczkami na turystyka mnie osobiście się średnio podoba  ale fakt że jakość  oki.

 

LwG ;)

Mam takie samo zdanie, trochę to nie pasuje, autor tematu nie zaprzeczy przecież, znaczki na kombi robią wrażenie;pOgólnie rzecz biorąc firma alpinestars jest bardzo renomowaną, to jest trochę tak jak z samochodami, nie wiedząc czemu audi a4 96 rok kosztuje 8-9 tys a fiata za tą kasę kupi z 02 rocznika:) ale nie powiemy już jeżdzę audi:) pokusiłem się o takie porównanie. Zeby nie było sam jeżdze vw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję dwuczęściowy kombiak spod znaku gwiazdy od dwóch sezonów i jestem zadowolona. Szwy, zamki, podszewki - wszystko bez zarzutu. Widziałam kombinezony , które wyglądały po dwóch sezonach jak wyciągnięte ze śmietnika. W przypadku Alpiny nic takiego nie ma miejsca, tym bardziej, że nie dbam o niego jakoś szczególnie. Słowem, dobry wybór.

 

A tych, którzy uważają kombinezony Alpinestarsa za motocyklowy odpowiednik dresów, po prostu olej. Tym bardziej, że zwykle sami śmigają w tekstylnych kurteczkach z Pakistanu.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...