Skocz do zawartości

Rozregulowane Obroty F4I


siemin

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,Mam problem, pierdoła ze mnie, ale to nie o tym chciałem napisać xD chciałem ustawić obroty w F4i bo były za wysokie po wymianie oleju, wałka rozrządu i takie tam... i pokręciłem regulacją po lewej stronie przy silniku i było OK, ale Bartuś był ciekaw na drugi dzień i odpalił maszynę... było ok 900ob i znowu pokręciłem żeby je podnieść i pewnie nie w tą stronę zakręciłem  xD zgasł i już nie odpalił, a ja pokręciłem kilka razy a to w prawo, a to w lewo i DU*A! hehe nie mam już sił na swoje pomysły :smile: Jak można ustawić te obroty? pod bakiem są 3 śrubki jak je ustawić żeby chociaż zagadał? Podpowie ktoś? :smile: 

Edytowane przez siemin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozregulowałeś gaźniki,daj na jakiś warsztat synchro i łogień,bo ci się śrubki pomyliły :laugh2:

 

Daj foto którą kręciłeś-to rozwieje wątpliwości

Edytowane przez SOBOL (wyświetl historię edycji)
http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wtrysków raczej nie "rozregulowałem" :P kręciłem tylko czarną gałką od regulacji :)jest jakiś neutralny stan regulacji? W sensie żeby wrócić do pierwotnych ustawień? jak powinna być nachylona  przepustnica (?)  ogarniam sprawę, ale wolał bym wiedzieć  :smile:  wiem że f4i  jest na wtrysku... wiedziały gały co brały... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ssanie odpowiada mechanizm sterowany temperatura plynu chłodzacego wiec nawet bez tej linki powinien odpalic i trzymac obroty ok. 3000,zaczałbym od sprawdzenia czy masz płyn chłodzacy w układzie jesli tak to czy działa pompa wody,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyn wymieniony więc powinno być OK :smile: no ale nie gada wielmożny Pan...SOBOL- zdarza siueee :)aaaa tak po za tym to pewnie nie ma większego znaczenia czy moto ma podpięte budziki czy nie... (?)  :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po problemie... zdjąłem bak, filtr, skręciłem obroty i obserwowalem do którego momentu się odkręca. na połowie zostawiłem. Wykręciłem świece wyczyściłem,wypaliłem i znów wyczyściłem i zapaliła od strzała. Sezon otwarty a temat do zamknięcia :smile: Leeewa

:riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...