Skocz do zawartości

Kaski Shark. Gdzie Kupić?


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema forumowicze,
Proszę podpowiedzcie gdzie w Łodzi lub okolicach jest sklep, który ma w ofercie kaski SHARK?
Jest pare ciekawych modeli tej marki i chciałbym je przymierzyć oraz dotknąć :smile: mam taki fetysz, że lubię :whistling:
Z góry dzięki za info.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi sie podobaly to macalem je w liberty, ale nie pasowały

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lazy An (anetaisuzi)

Ja mam r-vision syntic a mój mąż s-700 no ale nie wiem czy damy Ci pomacać. Mamy rozmiary s ,mąż kupował chyba w Konstantynowie a ja w necie

 

Suchy: Bardzo pomocny wpis, faktycznie ...

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Lazy An

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak mówią forumowicze :smile: w Liberty Motors jest cała wystawa :smile:

Polecam s900c z pompką :smile: rozmiarówka adekwatna do rzeczywistości.

 

Więc najlepiej pomacać i zamówić w necie. Ja też myślałem o Sharku, ale trafiłem na okazję i kupiłem Nolana N85 <3

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku kupowałem Sharka S900. Wszelkie przymiarki to tylko w Liberty Motors - pełen asortyment, do wyboru, do koloru. Niestety z atrakcyjnością cen jest już u nich gorzej... drogo jak choliera  :ohmy2:

 

Kask znalazłem na allegro w dobrej cenie i okazało się, że sprzedawca jest z Konstantynowa. Także tam tylko "zaklepałem" upatrzoną sztukę i wsio  :riding:

 

Jak jesteś zainteresowany to się odezwij na Priv. to Ci podam nr telefonu, czy tam email  ;)

150270.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje. Upatrzyłem sobie model Shark Racer-R Pro. Chciałbym go obejrzeć i pomacać :PWiem, że Liberty do najtańszych nie należy ale za macanie chyba nie biorą kasy. Mam taką nadzieje no chyba że coś się pozmieniało w sferze obsługi klienta.Mikey na pewno się odezwę jak tylko zdecyduję się na zakup. Dzięki :cheers:Do obejrzenia i przymiarki mam jeszcze AGV STEALTH SV MULTI STILE , HJC R-PHA 10 Plus , ARAI QUANTUM , Shoei XR-1100 , może jakiś NOLAN.Na razie robię przygotowania pod sezon.Jakby ktoś coś wiedział o jakiś promocjach na garnki to też proszę o info.Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Macix za linka, ale to są modele które mnie akurat nie interesują.

Będę obserwował aukcje bo faktycznie jest to jakaś możliwość przymiarki i obejrzenia.

Dzięki za podpowiedź :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje. Upatrzyłem sobie model Shark Racer-R Pro. Chciałbym go obejrzeć i pomacać :P

Wiem, że Liberty do najtańszych nie należy ale za macanie chyba nie biorą kasy. Mam taką nadzieje no chyba że coś się pozmieniało w sferze obsługi klienta.

Mikey na pewno się odezwę jak tylko zdecyduję się na zakup. Dzięki :cheers:

 

Do obejrzenia i przymiarki mam jeszcze AGV STEALTH SV MULTI STILE , HJC R-PHA 10 Plus , ARAI QUANTUM , Shoei XR-1100 , może jakiś NOLAN.

Na razie robię przygotowania pod sezon.

 

Jakby ktoś coś wiedział o jakiś promocjach na garnki to też proszę o info.

 

Pozdro

 

 

 

 

RPHA 10 PLUS mamy testówki jak coś u siebie, więc można wypróbować(oczywiście jak pogoda sie trochę polepszy), co do ceny też myślę, że się dogadamy :smile:

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPHA 10 PLUS mamy testówki jak coś u siebie, więc można wypróbować(oczywiście jak pogoda sie trochę polepszy), co do ceny też myślę, że się dogadamy :smile:

Ciekawa propozycja. Niebawem Was odwiedzę. Jakbym się zdecydował na powyższy kask to w malowaniu Ben'a Spies'a lub Assen. Posiadacie na stanie?Jak wspominałem wcześniej HJC to tylko alternatywa ale miło będzie pomacać :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w libertym są na pewno, tam wogóle teraz szykują zmiany i sporo rzeczy ma dojść na ten sezon.

Ale z ciekawości zapytam kolegów jak shark wypada w zderzeniu z HJC?

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharki pasuja tylko na jajowata glowe,nikogo nie obrazajac :smile: tzn waska i dluga glowka musi byc.Nie jest to oczywiscie moja opinia,wiec ciezko spasowac na okragly baniak.HJC juz lepiej leza :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...