Skocz do zawartości

Italiano


Italiano

Rekomendowane odpowiedzi

witam gorąco

 Takie trasy we Włoszech,a Ty w Polsce :blink: witaj witaj

 

o tym samym pomyślałem, jednak wnioskuję, że jak to zwykle bywa kobieta przyczyną takiej anomalii ;)

Edytowane przez Marsel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam gorąco

 

o tym samym pomyślałem, jednak wnioskuję, że jak to zwykle bywa kobieta przyczyną takiej animalii ;)

 

No wiem ze mamy fajne trase ale trzeba pracowac :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :smile: Piękny motocykl. Mam nadzieję, że znajdziesz wiele fajnych tras ... choć może nie tak barwnych jak we Włoszech ... a jakość asfaltu też nie jest idealna, ale na pewno coś się znajdzie. Serdeczne pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitac no powiem ci ze tam miales ladne drogi a tu same miny w tej Polsce;) ale co poradzic:P   no jest jeszcze ladny kawłek drogi teraz od bukowca do kurowic czyli znow w moje okolice takze licze na jakies wspolne smiganko hehe dozobaczenia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj 

 

moto piękne i jak byś planował sprzedaż to jestem pierwsza w kolejce :smile:

 

ponawiam zaproszenie koleżanki na sobotę i pozdrowienia dla Waszej trójki :smile:

 

Wyglada na to ze sie widzimy w sobote :smile: Cala trojka bedzie :smile:

Tylko jak moge wam poznac? :blink:

Mamy reserwacja czy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze sie widzimy w sobote :smile: Cala trojka bedzie :smile:

Tylko jak moge wam poznac? :blink:

Mamy reserwacja czy ???

 

jak zobaczysz uchachaną grupę, która wygląda jak by ewidentnie się czegoś nałykała to na 99% będziemy MY :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :smile: Tylko zanim zaczniesz ostrzej poganiać to najpierw zbierz trochę doświadczenia w jeździe po naszych drogach :smile: Mamy tu trochę inną kulturę jazdy niż we Włoszech no i drogi troszkę bardziej wymagające, szczególnie od motocyklistów :smile: Pozdrowienia i udanego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Italiano, jakie Pan poruszenie zrobił na forum :smile: Miałem 2 lata "przyjemność" pracować z Włochem. Ehhh ten Włoski temperament. To były 2 ciężkie lata. Dane było mi posmakować tradycyjnej włoskiej kuchni i bardzo polubiłem. Piękny motocykl sam cały czas rozważam kupno takiej maszyny, mam nadzieje że do zobaczenia na jakimś spocie ;) Chętnie porozmawiam o Waszej kulturze ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , fazera bardzo miło wspominam 3 sezony zjeździłem 600 , obecnie kupiłem FZ 1 :-)  pozdrawiam

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...