Skocz do zawartości

Italiano


Italiano

Rekomendowane odpowiedzi

Ciao!!! :decayed:

 

Witam wszystkich motocyklistow i ich plecaki!

 

Mam na imie Gianluca (Dzianluka sie czyta po polsku), rocznik 75, mieszkam w Bukowcu (k. Andrespola) i jestem oczywiscie Wlochem!

Moj motor to Yamaha Fazer FZ6 2005r, kupilem go miesiac temu i chwilowo stoi zaparkowany w garazu :wacko:

Od kiedy mam 13 lat jezdze motorem: scooter, maxi scooter, Aprilia 125, suzuki ltz 400 i teraz skok na Yamaha.

Forum znalazlem bo szukalem osob z ktorymi moge pojezdzic. Mam nadzieje ze dobrze trafilem ;-)

Nie pisze dobrze po polsku ale chyba sie porozumiemy :biggrin:

Dolacze pare zdjec mojego sprzetu (przed zakupem) :smile:

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze "do zobaczenia" (wkrotce!) :riding::smile:

 

P.S. nie pisze tak dobrze, moja zona obok mi "troche" pomaga :P

post-2052-0-97302600-1365015312_thumb.jpg

post-2052-0-88189700-1365015328_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko   :biggrin:  o Jakie urozmaicenie ,,witamy Dzianluka..Bukowiec ;) to mój rewir w odśnieżaniu białego puchu  :P

Dobrze ci idzie z jezykiem   ;)

Pogratulować fazerki by służyłą jak naj lepiej  :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice Bike Gianluca ;)

 

przywitać, i pozdrowić.

 

ps. umiesz robić dobre spaghetti? B)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bondziorno :biggrin:

 

O tej godzinie to raczej buonasera :P

 

 

ps. umiesz robić dobre spaghetti? B)

 

tak i nie tylko spaghetti B)  tylko ze jezeli potrzebujesz jakis przepis to musimy otworzyc nowy topic! :laugh2:

 

LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie, musisz nas kiedyś na wycieczkę do Włoch zabrać  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;) miło powitać :smile: LwG i do zobaczenia w sezonie

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie pisze dobrze po polsku ale chyba sie porozumiemy

Nic się nie martw, idzie Ci lepiej niż niektórym Forumowiczom, dla których polski jest językiem ojczystym :P

 

 

Siemka i do zobaczenia na trasie! :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej  :pa:  ( musiałeś o żonie napisać ??!!! ) ech, no i po Włochu :sad2: .....

 

oczywiście, żartuję ! Witamy Ciebie i żonę :biggrin: .

 

Jeżeli macie czas i ochotę to zapraszamy do Łodzianki ul.Piotrkowska 41  - spotykamy się w sobotę o godz 20 na piwko w "kilka" osób :biggrin: - zapewniamy wesołą zabawę - jak zwykle z FŁM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witamy serdecznie, musisz nas kiedyś na wycieczkę do Włoch zabrać :riding:

 

Buongiorno Amministratore! :smile:

Fajna trasa we Wloszech znam ... zrobilem w 2009 roku kiedy wrocilem do domu na Sycylii ... trasa jest w Toskanii ... mam w GPS i moge dawac tu jezeli jestescie zainteresowani (okolo 200km) ... Fajnie widoki przez winnicy, asfalt super i polecam Lipiec, nie super goraco i nie duzo ludzi na droge ...

Tez fajna jest San Bernardino w Alpach, duzo k**we (curve po wlosku sa zakrete :laugh2: ), serpentyny i extra panoramy!!!!

 

Jaka zamiana ja szukam trase tu w okolicach Lodzi ... licze zebym sie dolaczyc do Was raczej w weekendzie :P

 

"Kwasna", dzieki za zaproszenie :smile:  sprobuje sobote ale mamy 2 letniego dziecka i ktos musi zostac w domu ... wiec chyba tylko ja moge sie dolaczyc.

 

Dzieki serdecznie za powitanie naprawde :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj 

 

moto piękne i jak byś planował sprzedaż to jestem pierwsza w kolejce :smile:

 

ponawiam zaproszenie koleżanki na sobotę i pozdrowienia dla Waszej trójki :smile:

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Gianluca, miło powitać ... a te trasy we Włoszech.... ach... ja dwa tygodnie temu byłem w Mediolanie samochodem, wracając zajechałem nad Lago di Garda - setki rowerzystów i motocyklistów... serpentyny jezioro i widok na alpy - bajka :smile: a jak chodzi o pośmiganie w okolicach Łodzi - zawsze chętnie... niech tylko to białe g.wno zniknie ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Gianluca, miło powitać ... a te trasy we Włoszech.... ach... ja dwa tygodnie temu byłem w Mediolanie samochodem, wracając zajechałem nad Lago di Garda - setki rowerzystów i motocyklistów... serpentyny jezioro i widok na alpy - bajka :smile: a jak chodzi o pośmiganie w okolicach Łodzi - zawsze chętnie... niech tylko to białe g.wno zniknie ...

 

pozdrawiam

 

Ciao ciao!!

 

No wiem o czym mowisz ... studiowalem kilka lat w Mediolanie, wiec znam okolicach ^_^

U nas motor jest waznieszy niz samochod!

Moja siostra mieszka w Rzymie i tylko scooterem jezdzie do roboty: czy pada deszcz czy slonce swici scooterem!

 

i P.S. piekna Ducati masz :P tez ja chcialem ale zrezygnowalem ... na temat mozemy diskutowac chetnie :smile:

witaj 

 

moto piękne i jak byś planował sprzedaż to jestem pierwsza w kolejce :smile:

 

ponawiam zaproszenie koleżanki na sobotę i pozdrowienia dla Waszej trójki :smile:

 

Na razie nawet 1m robilem motorem a ty juz "sprzedaj sprzedaj" :biggrin:

Nie moge sie doczekac na pierwsza jazde: nowiusienka, olej, fitry i OPONY nowe :riding:

 

Grazie grazie za zaproszenie :smile: a moze w trojke sie da :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...