Skocz do zawartości

Yamaha Fz6 2004


angelikapa

Rekomendowane odpowiedzi

mój pierwszy wymarzony sprzęcik - yamaha fz6 ;)

Każdy mówił że kobieta, że za duży  że najlepiej to 50 ccm sobie sprawić a przejechane 5 000 km i daje rade ;) Jeżdżę od zeszłego roku, motocykl kupiony 29 marca 2012r.  przejechane miał 23 tysiące jak kupowałam a kupiłam we Włoszech [ znaczy znajomy sprowadził bo się tym właśnie zajmuje ] niesamowita maszyna! Oczywiście jak to z kobietami bywa tyle siły co mężczyźni nie mam, więc gmole od razu po kupnie kupiłam przydały się jakieś 2 razy, ale przy prędkości 5km/h. Mam nadzieję,  że w tym sezonie już bardziej nauczę się zawracać na małej powierzchni i nie będą potrzebne ;d W zeszyłym roku wymieniłam też tylną oponę na pirelli diablo strada w tym roku mam zamiar wymienić przednią ;)

post-1948-0-80162900-1365000142_thumb.jpg

post-1948-0-94926300-1365000155_thumb.jpg

post-1948-0-08837500-1365000167_thumb.jpg

post-1948-0-94886400-1365000196_thumb.jpg

Edytowane przez angelikapa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśmy już mała fotkę w powitalni jaką wstawiłaś, tutaj jest ich więcej fajne moto, czemu taka wersja? nie chciałaś czegoś w owiewkach? Co co za Suzzana obok?:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka wersja to w sumie przypadek ;) polowałam na hondę hornet, na ogłoszeniach super fajnie a jak przychodziło do oglądania to wychodziło zawsze coś nie tak i pewnego dnia zadzwonił znajomy że ma nowszą wersje fazerki ja że nie, że hornetkę chce, ale dobra przyjadę zobaczyć no i jak ujrzałam [i się przejechałam] to się zakochałam ;d

A obok suzuki gsx-r 600-tka k1 ;)

właśnie te wydatki :sad2: tutaj ubezpieczenie, przegląd, klocki hamulcowe pewnie też, opona przednia i kurs na motoszkola sobie kupiłam, ale chciało się motocykl to trzeba teraz jakoś kase kołować ;d

do normalnej jazdy motorek jak sie patrzy :smile: nabijesz kilometrow i zlapiesz wprawe :smile:

pościgać też się da ;D

Edytowane przez angelikapa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kurs na motoszkola sobie kupiłam

dobre podejście masz:) a motocykl też fajny. Nie wiem jak to jest z gmolami ale mocowane w tym miejscu crash pady przy nawet niewielkich prędkościach powodują pęknięcia ramy więc życze szerokości  i obyś nie musiała tego sprawdzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna Yamaszka, oby służyła, na mnie 600 była "za mała" na dłuższe trasy, ale gdyby nie to pewnie do tej pory bym nią śmigał . 

Edytowane przez Fazer (wyświetl historię edycji)

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo fajny  motocykl (nie wypada mi inaczej napisać :smile:), z tym że zastanawia mnie trochę ta owiewka. Nie mam pewności czy zastosowanie tej szybki, której zadaniem jest ochrona przed wiatrem przy większych prędkościach w zupełności rekompensuje dość nietypowy wygląd motocyklu. W skrócie-> czy tak ładny motorek nie ucierpiał na swoim wizerunku przez tą owiewkę?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, kupując moto szybka już była, więc oko od razu się do niej przyzwyczaiło co skutkuje tym, że zupełnie mi ona nie przeszkadza w wyglądzie a na trasie się przydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna maszynka ;) tym więcej zyskuje mając kobietę za właściciela ;)

 

:P ta owiewka również miło się kojarzy z kobiecymi atutami :P:blush:

 

a jakieś imię ma Twój Fazer ;) ? I skoro pościgać się lubisz to i z Gixerem pewnie się sprawdzałaś ? ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazywa się Fazi ;p z gsx-r'em  się ścigałam, owszem ale bardziej na zasadzie "ei ścigamy się? ' 'no spoko' 'tylko mam wygrać :P' no ale 231 pykło, tylko spokojnie na awaryjnym lotnisku gdzie nikt inny nie jeździł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...