Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu 14.04.2013 Dłutów


żyszk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Broto

    17

  • chylon

    12

  • Dann

    10

  • DJ Arkadius

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

cinek

 

 

Występu tancerek egzotycznych też nie widziałeś   Było dużo sprzętów,ale kiełbachy stykło dla wszystkich...

 O f*ck  :unsure:

ale my polecieli po ekipe pod kościól i jakoś w kruszowie się znaleźli :decayed:

Ale widziałem jedna pani w 40 cm -owym obcasie jak wyjeżdżali z miejsca ognoskowego  :biggrin:  :biggrin:

Ahh ten zapach spalonej opony :hihi:  :hihi:

już zapomniałem jak smakuje  :biggrin:  :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ahh ten zapach spalonej opony :hihi: :hihi: już zapomniałem jak smakuje :biggrin: :biggrin:

 

Zauważyłem że się przymierzasz do palenia i zjebałem z linii ognia,bo byś mnie zachlapał :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ... ;)  nie chciałem twojej pięknej bestiiii zachlapać  B)

:cheers:  wypijemy i będzie ok  :biggrin:  :biggrin:

P.s ktos musiał troszkę dymu narobić  :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyn było około 250.

 

Jeśli w kolejnych latach rozpoczęcie w Dłutowie będzie wyglądało tak jak dzisiaj to wróżę tej miejscowości duże powodzenie w organizacji takiego rozpoczęcia. Delikatnie można by dopracować program artystyczny aczkolwiek to jest kwestia do przedyskutowania przez osoby bezpośrednio zaangażowane w to przedsięwzięcie.

 

Jakby nie patrzeć rozpoczęcie w Dłutowie jest pierwszym/otwierającym nowy sezon które odbywa się najbliżej Łodzi.

 

Poniżej zamieszczam link do zdjęć mojego autorstwa z dzisiejszego rozpoczęcia.

 

Miłego oglądania :smile:

 

https://picasaweb.google.com/101221208981851662155/DUtow14042013?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKfvpbfG2sS6Fw&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony chciałem podziękować wszystkim za mile spędzony czas:) Jak dla mnie bardzo fajna impreza i rozpoczecie udane! Jeszcze raz dzięki wszystkim :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chciałem podziękować za miłą imprezkę i miłe towarzystwo oby więcej takich było. Do szybkiego zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dobry był powrót z chłopakami z Pabianic, wkońcu pajęczyny wywiało z wydechu :biggrin:.

 

A na samej Pabianickiej fotoradar czynny jakby ktoś puszką jechał w najbliższym czasie :whistling:

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przede wszystkim dobry był powrót z chłopakami z Pabianic, wkońcu pajęczyny wywiało z wydechu .

Święte słowa. Moja xj-ta rok stała To była pierwsza jazda. :biggrin: Brak funduszy. Teraz i tak nie jest za bogato ale ten sezon już nie odpuszczę. Już planuję przyszły weekend . Myślę o jakieś wycieczce ( ciekawe miejsca blisko Częstochowy) i połączyć to zlotem w Częstochowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid foty super ;) Dzięki za miło spędzony czas i jako, że w sumie nowy jestem to było z kim pogadać ;) Ale cholernie szybko się dojechało do tego Dłutowa, trzeba na jakąś dalszą trasę się wybrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko łądnie pięknie ale czemu nikt nie nakręcił jak się starałem i  troszeczkę gume obruciłem ?  ;)

na filmie zamieszczonym przez Cinka widać tylku tuman dymu nic więcej  :mellow:

Ale za to jestem na avatarze filmu  :P

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za liczne przybycie :shock3:  i kolejna impreza w czerwcu jak sie uda eliminacje mistrzostw polski w cross a jeśli się nie uda to jak co roku zaprzaszam na dni dłutowa tam też wakacyjny zlocik zorganizujemy :cheers:

LwG

a i kto ma jakieś zdjęcia to jak może niech wyśle mi na e-mail : zyszk1990@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...