Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu 14.04.2013 Dłutów


żyszk

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkie osoby na rozpoczęcie sezonu motocyklowego 14 kwietnia 2013r rozpoczęcie o godzinie 14.00 na placu przed kościołem w Dłutowie spotkanie zaczniemy modlitwą na nowy sezon i poświęceniem motocykli z przed kościoła przejedziemy do Środowiskowego Domu Samopomocy w Drzewocinach gdzie zapraszamy na ognisko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Broto

    17

  • chylon

    12

  • Dann

    10

  • DJ Arkadius

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

cinek

A pogode zapewniacie ?  :blink:  :blink:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie taka jak dziś o 15.20 to ognisko przyda się jak najbardziej ;)

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda hmmm ? jak dzisiaj to zapraszam skutery śnieżne i nie ognisko a kulig :riding:

 

ale jest to nasz początek dopiero trzecie rozpoczęcie sezonu i pierwsze jako stowarzyszenie 

więc fajnie by było jak by wszystko wypaliło 

 

pierwszy zjazd było  20 osób drugi już około 100 więc zapraszam wszystkich chętnych od komarka :smile:  po MOTO GP

mnie osobiście nie będzie (praca) a mój pierwszy sezon już nie na wsk czy jawie ts 350 ale cóż mus to mus do zobaczenia w maju

 na innych imprezach i spotkaniach :cheers:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że 14 jest rozpoczęcie w Częstochowie.

myślę że trzeba by zabrać namiocik i trochę gotówki i z dobrym planem dałoby radę objechać wszystkie rozpoczęcia w całej Polsce :smile:
:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z dobrym planem dałoby radę objechać wszystkie rozpoczęcia w całej Polsce :smile:

no qrr.... chyba na sankach :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że 14 jest rozpoczęcie w Częstochowie. 

Raczej 21  jest rozpoczęcie (przynajmniej jak dla mnie ) i mam nadzieję ,że pogoda będzie O.K.

Lepiej na dwóch ... jak człowiek niż jak zwierze na czterech...... !! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja będe napewno :P Może poznam wreszcie kogos z FŁM bo jak narazie nie znam nikogo:)

no niestety nie tym razemię  się nie spotkamy ale myśle że i tak się znamy z widzenia chociaż .

Przecież masz do mnie tylko 6 km, a i u tomka pewnie byłeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w miare będzie ciepło to postaram się wyciągnąć Gonię Lajcika i Marka na przejażdzkę do was na rozpoczęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję codziennie 2 serwisy pogodowe i zapowiada się temp. od 9 do 13 stopni i możliwe przelotne mżawki 1 mm. Wiec można jechać.

Jeśli ktoś jedzie z Pabianic lub będzie przejeżdżać to robię z kolegą zbiórkę z pod SHD-u przy ul. Kilińskiego o 13:15, wyjazd 13:30. Wszystko potwierdzę dzień wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję codziennie 2 serwisy pogodowe i zapowiada się temp. od 9 do 13 stopni i możliwe przelotne mżawki 1 mm. Wiec można jechać.

Jeśli ktoś jedzie z Pabianic lub będzie przejeżdżać to robię z kolegą zbiórkę z pod SHD-u przy ul. Kilińskiego o 13:15, wyjazd 13:30. Wszystko potwierdzę dzień wcześniej. 

Dużo was będzie może też podjadę pod shd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem informację lokalnie, i na jeszcze jedno forum. Na razie nie ma odzewu bo jeszcze nikt pogody nie jest pewny. Ale na 100% jeśli ulewy i mrozu nie będzie to będę ja XJ-tą i mój kumpel Cebrą F2. Będę dopisywał jak ktoś da mi znać. Zrobię podsumowanie w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...