Skocz do zawartości

Motorwings Serwis


MOTORWINGS

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga w związku z utrzymującymi się opadami śniegu przypominamy, iż na terenie łodzi i okolic transport motocykla do nas do warsztatu i z powrotem po wykonaniu serwisu kosztuje jedynie 60 zł.

Za tę cenę możecie mieć pewność, że przy pierwszych promieniach słońca i rozsądnych temperaturach wasz motocykl będzie od razu gotowy do jazdy :smile:

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Jaki olej Michał sprzedaje z beczki? Bel Ray?

Ostatnio jak byłem (końcówka lutego) Michał mówił, że z beczki leje Motula 5100 10w40 za 30 zł za litr i w tej cenie wymiana gratis. Ale pewnie ma i inne :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

ale co masz na myśli w sensie wykonujecie regulacje zawieszenia? Bo przestawić zawieszenie to duża filozofia nie jest, a ustawić pod siebie musisz tak naprawdę sobie sam jeżdżąc po tym samym odcinku drogi na różnych ustawieniach. Bo nie ma tak naprawdę czegoś takiego jak jedno prawidłowe ustawienie, każdy ma różne preferencje, różny styl jazdy, inne środowisko jazdy. Jak chcesz to podjedź któregoś dnia między 11 a 16 to Ci pokażemy jak się konkretne nastawy przestawia i za co odpowiadają, a potem musisz pojechać na jakiś rozsądny odcinek testowy i ustawić pod siebie metodą prób i błędów.

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy w przypadku rozważania zakupu motocykla takiego z poza Łodzi można liczyć na fachowe oko Michała ?

Ile kosztuje takie wsparcie rzeczoznawcy  :biggrin: ?

Załóżmy, że chce obejrzeć moto i jedziemy je ocenić moją puszką, to od godziny, czy od wyjazdu, czy od motoru czy jak to kalkulujecie ?

Czy Michał ma w ogóle czas żeby go z blaszaka wyciągnąć na takie wycieczki ? 

Temat nie na wczoraj ale gdyby coś to chciałbym wiedzieć gdzie się wesprzeć, no oprócz szwagra co trochę boks trenuje  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Chyba będę musiał jakoś dotargać swoje moto do serwisu, dziś rano ledwo dojechałem do pracy, mimo że odpalił bez problemu i wczoraj byłem na Maratońskiej, po około 10 km przestał pracować mi jeden cylinder, a później umarł zupełnie, niestety rozruch był niemożliwy, bo akumulator padł, prawdopodobnie problem z ładowaniem, ratując się prądem z samochodu udało mi się go uruchomić, ale sytuacja znowu się powtórzyła, więc znowu prądem z samochodu jakoś go uruchomiłem i przerabiając tą sytuację raz jeszcze jakoś dotarłem do pracy, później po kilku godzinach odpalił i po tym nastąpił totalny koniec.... :sad2:
Moto to Kawasaki KZ440A LTD 81r.

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jutro się uda to będę miał możliwość podwiezienia moto samochodem firmowym, ale ok jak by się coś zmieniło to będę dzwonił

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...