Skocz do zawartości

Fazerro


Fazerro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie staracie się ;)

 

Cześć Fazer.

Żeby nie było, że jesteśmy niepoprawni wobec płci pięknej wyskocz z foty ;). Ostatnio tu moda na gołe przypakowane klaty.

Od razu okres swój status bo mamy tu parę wolnych (chyba) napalonych lasek :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jakie miłe powitanie

 

Witam kolege.. :biggrin:

Ale imponująca kariera...pozazdrościc najbardziej Ogar 205 i cbr 1000f  :riding:  :riding:

Każdy jakoś zaczynał i nie ma czego się wstydzić ... Ogarek to był "demon prędkości" !
A CBR 1000F była pierwszym moim poważniejszym motocyklem po tych wszystkich "pierdolotach", ale miała dwie bardzo duże wady, po 1 była za duża i w korkach było nią bardzo ciasno, po 2 Stosunek mocy do masy nie był na tyle zadowalający, żeby stawiać ją na kapcia tak jakbym chciał .

 

cześć. z ciekawości jeżeli poszedłeś w litra to dlaczego fazi a nie r1 na przykład? :-)

 
Przede wszystkim wielkość, ciężko mi było dobrać wygodny motocykl bo mam 200cm wz. A sportowa pozycja za kierownicą do mnie już nie przemawia ... Doszedłem do wniosku, że jazda ma być przyjemnością i musi być wygodna, bo czasem robię spore trasy .

A silnik Faziego i R1 to praktycznie to samo tylko, że R1 jest bardziej rozbisurmaniona ... ;)

 

YOŁ !

 

fajny przeskok z Nanja 250 na CBR 1000 F  :riding: 

To były szalone  lata ...
Poza tym bez problemu była do ogarnięcia 

 

cześć, a może to Wy przyłączycie się do Nas :blink:

:biggrin:

Pewnie nie raz się zobaczymy ... 

 

Powitać kolegę z Fazerem.

 

To co, na zlot Fazera wpadniesz - wątek do odnalezienia na koleżeńskim forum Fazer'a i Thundercat'a? ;)

Myślę, że jak jeszcze dopieszczę swoją mróweczkę to tam zawitam ...
Wiesz muszę założyć jeszcze pług pod spodem, crash pady, myk blachę (jeden "cyk" i blacha robi myk) ... ;)

 

Nie staracie się ;)

 

Cześć Fazer.

Żeby nie było, że jesteśmy niepoprawni wobec płci pięknej wyskocz z foty ;). Ostatnio tu moda na gołe przypakowane klaty.

Od razu okres swój status bo mamy tu parę wolnych (chyba) napalonych lasek :P

Ze zdjęć to ja mam tylko takie politycznie niepoprawne, albo jak walę na gumę ...
Ale z dwojga złego lepiej wrzucić takie jak latam na kapciu niż na "waleta" ....

post-2012-0-67916700-1364617056_thumb.jpg
Tak wiem gołe nogi bez kombi, bla, bla, bla ...


Raz jeszcze dzięki za miłe przywitanie w gronie forumowiczów ...
​6kwietnie biorę swoje sanki i wpadam do Was na to Barbecue ;)

Edytowane przez Fazer (wyświetl historię edycji)

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6kwietnie biorę swoje sanki i wpadam do Was na to Barbecue

 

 

z tym grillem to jeszcze nie wiadomo bo jak śnieg będzie padał no to....d*pa.. :mellow:

 

 

trzeba śledzić pogodę - modlić się albo prosić matkę naturę o słońce i znośne ciepło .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać :smile:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...