Jump to content

Fazerro

Fazerro
 Share

Recommended Posts

Witam,

Krystian, moja obecna maszyna ma na imię "Mrówka" i jest to czarna Yamaha FZS 1000 - Fazer 

Wcześniej:

- Ogar 205

- Aprilia RS

- Varadero 125

- Nanja 250

- CBR 1000 F

- Fazer 600

- CBR 600 (do sprzedania)

- Fazer 1000 (Obecna)

W tym sezonie zebrała się nam fajna grupa znajomych na moto ok. 6 osób (głównie plastiki i turystyki), więc jeżeli by ktoś miał ochotę przyłączyć się to serdecznie zapraszam, ekipa grzeczna, kulturalna . Można będzie Nas spotkać Widzew - Stoki - Mileszki - Nowosolna - Tyły Della i gdzie tylko nam wpadnie do głowy śmigać .Jeżeli tylko będzie pogoda to wpadniemy 6 kwietnia na "Powitanie Wiosny" :)P.SDo sprzedania mam zadbaną CBR F4 z 2001r.Pozdrawiam i LWG! :smile:

Witam kolege.. :biggrin:

Ale imponująca kariera...pozazdrościc najbardziej Ogar 205 i cbr 1000f  :riding:  :riding:

Witam,

Krystian, moja obecna maszyna ma na imię "Mrówka" i jest to czarna Yamaha FZS 1000 - Fazer 

Wcześniej:

- Ogar 205

- Aprilia RS

- Varadero 125

- Nanja 250

- CBR 1000 F

- Fazer 600

- CBR 600 (do sprzedania)

- Fazer 1000 (Obecna)

W tym sezonie zebrała się nam fajna grupa znajomych na moto ok. 6 osób (głównie plastiki i turystyki), więc jeżeli by ktoś miał ochotę przyłączyć się to serdecznie zapraszam, ekipa grzeczna, kulturalna . Można będzie Nas spotkać Widzew - Stoki - Mileszki - Nowosolna - Tyły Della i gdzie tylko nam wpadnie do głowy śmigać .Jeżeli tylko będzie pogoda to wpadniemy 6 kwietnia na "Powitanie Wiosny" :)P.SDo sprzedania mam zadbaną CBR F4 z 2001r.Pozdrawiam i LWG! :smile:

Witam

Ciekawa kolekcja w jakim czasie zostałeś posiadaczem motocykli

Witam Ciekawa kolekcja w jakim czasie zostałeś posiadaczem motocykli

A może kolezanka by tak jakies dzień dobry bry ry... :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

A nie tak ni gruszki pietruszki  :P  :biggrin:

P.S swój własny temat dział powitalnia 

Witam  Cię  :biggrin:  :biggrin:

Edited by Dann (see edit history)

Witam

A może kolezanka by tak jakies dzień dobry bry ry... :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

A nie tak ni gruszki pietruszki  :P  :biggrin:

Dzień dobry tu nowa

Powitać kolegę z Fazerem.

To co, na zlot Fazera wpadniesz - wątek do odnalezienia na koleżeńskim forum Fazer'a i Thundercat'a? ;)