Skocz do zawartości

Podnośnik Motocyklowy


elfeti

Rekomendowane odpowiedzi

Podpatrzone na forum Dominatora - pomysł jak można tanio zrobić mocny podnośnik.

 

Jak pospawam własny na pewno wrzucę foty. Sam podnośnik trapezowy to pewnie na giełdzie w niedzilę za 20-25 złotych nie będzie problemem kupić... na złomie trochę stali, sklejka ze starej kanapy :smile:

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tylko takie mają zawsze coś spore ograniczenie wagowe... widziałem solidny za niecałe nawet 100 pln ale jaką ma tolerancję wagi... (link)?? a taki trapez to smiało "wszystko" do tego 4 prowadnice, będzie stabilnie jak coś ja trzymam, dziewczyna kręci czy jakoś tak :P i ile radochy jak się samemu zrobi :smile:

Edytowane przez elfeti (wyświetl historię edycji)
motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten podnośnik tyczy się tego typu motocykli,bo nie podniesiesz tak szlifierki na wahacz, ewentualnie można podnieś za kolektory ale często niżej są plastiki i bez zdejmowania ich można je połamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

ewentualnie można podnieś za kolektory

Andrzej, słaby pomysł - spore ryzyko pogięcia cienkościennych rur kolektorowych albo powyginania/ponaciągania połączeń flanszowanych wydechu przy głowicy albo niżej przy połączeniach "na wpust" pod silnikiem...

Tego typu podnośnik nadaje się do dźwigania enduraków/crossów/armatur łazienkowych, tam gdzie pod silnikiem najniżej jest kołyska ramy i nie ma innych elementów typu wydech, filtry, obudowy pompy, czy rzeczone plastiki... :smile:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę to można podlewarować na kolektorach żeby np lagi zrobić ale na dłuższą metę nie bardzo 

ja mam coś takiego ale jak widać jeszcze do udoskonalenia 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę to można podlewarować na kolektorach żeby np lagi zrobić ale na dłuższą metę nie bardzo

ja mam coś takiego ale jak widać jeszcze do udoskonalenia

Dołączona grafika

Dołączona grafika

o deska do prasowania :smile:

dobry pomysł

Edytowane przez Zyygy (wyświetl historię edycji)
:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

biwmit.jpg

 

się spawa :smile: podnośnik trapezowy udało się za free wyrwać od VW Transportera więc na pewno lipy nie ma ;) profile też solidne... nie jedno moto da radę unieść...

 

ycpcasc6p54a.jpg

 

i efekt końcowy... nie zabrakło także elementu dekoracyjnego ;) 

Edytowane przez elfeti (wyświetl historię edycji)
motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...