Skocz do zawartości

Haneczka - Cbr 600 F4I


rescuer

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki trochę z kalkulatora ale coś tam widać:smile: Bardzo ładny motocykl jeśli przesiadałbym się z mojej f2 myślałbym o czymś takim. Fajne malowanie, tylko co to za tłumik? nie wiem czy mi się wydaje czy jest mały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za niewielkie zdjęcia. Jak zwykle coś popsułem przy zmniejszaniu zdjęć. Następne będą lepsze, obiecuje ;). To tłumik Blueflame Ryczy jak szalony. Owszem jest mały ale na żywo bardzo ładnie to wygląda, oczywiście kwestia gustu ( mi bardzo leży ) niespecjalnie podobają mi się wielkie armaty wystające  za moto. Wg mnie tu fajny kompromis. Taki był jak kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tłumik to na plus, podejrzewam, że to pusta pucha:) przelot:) ale domyślam się, że dobrze ją słychać. Chociaż na przelocie tracisz trochę momentu na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusta, a słychać ją doskonale. Ma bardzo dużo dołu co lubię w gadaniu motunga. Tylko tyle mogę powiedzieć o tym moto bo pogoda :whip: nie pozwala pojeździć . Raz się jak dotąd przejechałem nią i to nocą po wiejskich drogach pełnych dziur i piachu ;/ Nie szybciej niż 50. Wiosno przybywaaaaaaaj  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydeszek tak troche podchodzi  mi pod mig-a  :P  :P

Honda piekna  , pozazdrościc ,oby się spisywała na długie  lata i długie dystanse   :biggrin:  ;)  ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ma bardzo dużo dołu co lubię w gadaniu motunga

Uwierz, że na oryginalnym tłumiku miałbyś wiecej tego dołu. Tutaj trochę nagrabia efekt dzwiekowy;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz, że na oryginalnym tłumiku miałbyś wiecej tego dołu. Tutaj trochę nagrabia efekt dzwiekowy;)

Piszac o "dole" mialem na mysli barwę brzmienia Jest zbasowana. Nie wypowiem się jak się zbiera bo nie pojeździłem nia za dużo póki co ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...