Skocz do zawartości

Emil


Emil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum! Jak widać nie odzywałem sie do tej pory i jest to mój pierwszy post :biggrin: Przyznaję się bez bicia, że zaniedbałem sprawę, jednak obiecuję poprawę w tej kwestii ^_^ W czerwcu tego roku razem z kolegą z sąsiedztwa Suchym - Wolkiem postanowiliśmy założyć forum dla wszystkich pasjonatów dwóch kółek. Przygodę z motocyklami rozpocząłem w tym sezonie. Osobiście jeżdżę Hondą VFR800Fi RC46 2001 r. Jest to mój pierwszy motocykl, z którego jestem bardzo zadowolony :smile: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Emilu, w końcu wyszedłeś z ukrycia Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, już jest ich 2 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif

szybko ci Adminowie się rozrastają :smile:

Powitać, no i.. chwalić.

Co prawda nie wiem jaki jest główny zamysł tego forum, gdyż jak zapewne wiemy, jest już 1 łódzkie motocyklowe forum nagumie.pun.pl, aczkolwiek pierwsze moje spostrzeżenia są takie, że tam mamy głównie zapie.....czy :ph34r: , tutaj jakby zamysł zaczyna wyglądać z lekka inaczej, bardziej w stronę turystyki.

 

Może adminowie napiszą kilka słów na ten temat ? ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, już jest ich 2 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif szybko ci Adminowie się rozrastają :)Powitać, no i.. chwalić.Co prawda nie wiem jaki jest główny zamysł tego forum, gdyż jak zapewne wiemy, jest już 1 łódzkie motocyklowe forum nagumie.pun.pl, aczkolwiek pierwsze moje spostrzeżenia są takie, że tam mamy głównie zapie.....czy :ph34r: , tutaj jakby zamysł zaczyna wyglądać z lekka inaczej, bardziej w stronę turystyki.Może adminowie napiszą kilka słów na ten temat ? ;)

Ja również witam szanownego kolegę! Na wstępie powiem, że wyczuwam szczyptę ironii w Twojej wypowiedzi, ale być może jest to tylko moje mylne spostrzeżenie. Chętnie napiszemy kilka słów, ale w odpowiednim dziale :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było, jestem jak najbardziej "za" za tego typu forum ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. :smile: I oby te słowa stały się .... Faktem . Turystyka szeroko pojęta, począwszy od wycieczek po czarnym, a skończywszy na wypadach w teren. Pozdrawiam Gazela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...