Jump to content

Emil

Emil
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników forum! Jak widać nie odzywałem sie do tej pory i jest to mój pierwszy post :biggrin: Przyznaję się bez bicia, że zaniedbałem sprawę, jednak obiecuję poprawę w tej kwestii ^_^ W czerwcu tego roku razem z kolegą z sąsiedztwa Suchym - Wolkiem postanowiliśmy założyć forum dla wszystkich pasjonatów dwóch kółek. Przygodę z motocyklami rozpocząłem w tym sezonie. Osobiście jeżdżę Hondą VFR800Fi RC46 2001 r. Jest to mój pierwszy motocykl, z którego jestem bardzo zadowolony :smile: Pozdrawiam.

o kurde, już jest ich 2 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif

szybko ci Adminowie się rozrastają :smile:

Powitać, no i.. chwalić.

Co prawda nie wiem jaki jest główny zamysł tego forum, gdyż jak zapewne wiemy, jest już 1 łódzkie motocyklowe forum nagumie.pun.pl, aczkolwiek pierwsze moje spostrzeżenia są takie, że tam mamy głównie zapie.....czy :ph34r: , tutaj jakby zamysł zaczyna wyglądać z lekka inaczej, bardziej w stronę turystyki.

Może adminowie napiszą kilka słów na ten temat ? ;)

o kurde, już jest ich 2 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif szybko ci Adminowie się rozrastają :)Powitać, no i.. chwalić.Co prawda nie wiem jaki jest główny zamysł tego forum, gdyż jak zapewne wiemy, jest już 1 łódzkie motocyklowe forum nagumie.pun.pl, aczkolwiek pierwsze moje spostrzeżenia są takie, że tam mamy głównie zapie.....czy :ph34r: , tutaj jakby zamysł zaczyna wyglądać z lekka inaczej, bardziej w stronę turystyki.Może adminowie napiszą kilka słów na ten temat ? ;)

Ja również witam szanownego kolegę! Na wstępie powiem, że wyczuwam szczyptę ironii w Twojej wypowiedzi, ale być może jest to tylko moje mylne spostrzeżenie. Chętnie napiszemy kilka słów, ale w odpowiednim dziale :rolleyes:

żeby nie było, jestem jak najbardziej "za" za tego typu forum ;)

Powitać. :smile: I oby te słowa stały się .... Faktem . Turystyka szeroko pojęta, począwszy od wycieczek po czarnym, a skończywszy na wypadach w teren. Pozdrawiam Gazela.