Skocz do zawartości

Festyn Lotniczy 17.09 Łask


bocianlask

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

W sobotę na lotnisku wojskowym w Teodorach koło Łasku odbędzie się Festyn Lotniczy.

Szczerze mówiąc w poprzednich latach była to jedna z najlepszych "imprez" w okolicy jednak w tym roku się nie postarali, ponieważ festyn ma się zakończyć już o godz. 18.30 ;/

Gwiazdą "wieczoru" (17-18) ma być Krzysztof K.A.S.A Kasowski, przez cały dzień będzie również wystawa sprzętu wojskowego.

Jeśli ktoś ma ochotę podjechać i zobaczyć co się będzie działo to serdecznie zapraszam.

 

http-~~-//www.32blot.wp.mil.pl/pl/67_756.html

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam być (od paru lat w sumie co roku jestem jak mi coś nie wypada) ale już drugi nie będzie mnie tam http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif za rok mam nadzieję że nikt nie wymyśli sobie na termin festynu ślubu lub urodzin :whip:

 

Bawcie się dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jadę, ale wcześniej niż 15'sta raczej nie dam rady.

Ja Mozę bym poleciała ale także dopiero po 15-tej ;(

To może razem polecimy po 15? Tylko, że po 15 to tam można głównie wstawione wojsko pooglądać (bynajmniej tak kiedyś było, może coś się zmieniło) :decayed: Ale wtedy musiałabym zahaczyć do pracy, pożyczyć przeźroczyste okularki bhp, bo ta moja szybka... Cały tydzień pamiętałam, żeby je zabrać na weekend, a dzisiaj zapomniałam...Ale to po drodze jest. :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało ogólnie jest osób chętnych, aby robić grubsze spotkanie na południe. Jak jutro wstanę i ogarnę temat, to napiszę czy spotykamy się ok.15 czy też każdy jedzie na własną rękę, bo robić spotkanie na 3-4 motocykle to bez sens :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. Jednak jak ja teraz mam zasugerować godzinę wyjazdu 12.00, a sam nie będę w stanie przyjechać - to nie będzie chyba w porządku.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem cały dzień kręcić się w okolicach lotniska :P jak dojedziecie razem lub osobno to dajcie znać najlepiej sms'em bo na lotnisku z zasięgiem ciężko było 697-222-753

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wylecimy o 15 to na którą chcecie zrobić powrót? ja chciałbym się przejechać ale muszę niestety wiedzieć jak z będzie z powrotem. @Suchy jak coś to daj znać - ja się wstępnie piszę. Rano myślałem o lataniu z ekipą nad jeziorsko ale chyba nie dam rady wstać przed 9 :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz zadzwonię do Ciebie jak wstanę ok.10-10.30 i pogadamy. Może dołączymy do ekipy bo też bym się przejechał - odezwę się.Do Bociana mam telefon, także umówimy się z nim i nas pokieruje mam nadzieję na zlocie :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...