Jump to content

RobsonKLE500

RobsonKLE500
 Share

Recommended Posts

RobsonKLE500

Witam wszystkich bardzo gorąco, na imię mam Robert, mam 22 lata. Jestem studentem i dodatkowo kręce mały biznesik. Jeżdżę Kawasaki KLE 500, ale myślę o czymś mocniejszym :smile: moja przygoda z motocyklami rozpoczęła się w sumie od nieśmiertelnej motorynki ROMET, poźniej były przeróżne motorowery, jeden trójkołowiec a później pierwsze "poważniejsze" moto Honda MTX 125, na którym przejeździłem kupę kilometrów w różnym terenie. Już nie mogę się doczekać pierwszego wypadu, także oby do wiosny i mam nadzieję do zobaczenia :smile:

witaj :bye:

AgaJaga  ależ zapomniałaś o czymś :woot: - Trzeba kolegę poprosić żeby FOTKĘ wstawił!!!!! B) Oni od razu się upominają o zdjęcia jak nowa dziewczyna się loguje !!! hi hi

Masz rację jak oni się upominają o nasze foty , to niech sami wstawiają swoje :P Rober gdzie foty :angry:

RobsonKLE500

Będą w odpowiednim czasie, czekam na lepszą aurę i wtedy strzelę sobie jakąś fotę na moto w jakimś fajnym plenerze :smile:

AgaJaga ależ zapomniałaś o czymś :woot: - Trzeba kolegę poprosić żeby FOTKĘ wstawił!!!!! B) Oni od razu się upominają o zdjęcia jak nowa dziewczyna się loguje !!! hi hi

z jakiś powodów kobiety określa się płcią piękną ;) a wszystko co piękne chce się oglądać :decayed:

a faceci to faceci :P i nie są do oglądania :biggrin: tylko do ich kochania :P

w ogóle to dziwię się, że żadna z Pań nie zwróciła mi uwagi, że sam nie pokazałem swoich zdjęć... mimo, że ja chyba najgłośniej domagam się fotek :biggrin:

-----

Witamy ;)

Edited by fred89 (see edit history)

w ogóle to dziwię się, że żadna z Pań nie zwróciła mi uwagi, że sam nie pokazałem swoich zdjęć...

hi hi dobre!!!